سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تودوزی اتومبیل رضا

فروش لوازم یدکی ماکسیما

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
252704
#
7
ستاره آگهی
نصب و تعمیر انواع گیربکس

تعمیرگاه گیربکس زمانی

گیربکس قطعه‌ای است که نیروی موتور را به چرخ‌ها منتقل کرده و باعث حرکت خودرو می‌شود. گیربکس‌ها در دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک طراحی و تولید شده؛ که در گیربکس دستی انتقال قدرت به‌وسیله جابه‌جایی دنده با دست صورت می‌گیرد؛ درحالی که در گیربکس اتوماتیک نیاز به استفاده از دست نیست و نیرو به‌صورت اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود. 

تعمیرگاه گیربکس زمانی در سال 1380 در زمینه فروش، نصب و تعمیر گیربکس شروع به‌کار کرد. عیب‌یابی و نوسازی گیربکس؛ نصب و تعمیر گیربکس‌ اتوماتیک با ارائه گارانتی و ضمانت کتبی، از جمله خدمات این تعمیرگاه به‌‎شمار می‌روند. همچنین فروش گیربکس خودروهای تویوتا، هیوندا، کیا، مزدا، تیبا، پژو و پراید از دیگر خدمات تعمیرگاه گیربکس زمانی می‌باشند.

نصب انواع گیربکس نصب گیربکس اتوماتیک تعمیر انواع گیربکس تعمیر گیربکس اتوماتیک تعمیر گاه گیربکس های اتوماتیک زمانی، با ضمانت کتبی و حفظ گارانتی در نصب و تعمیر گیربکس های اتوماتیک خود توانسته برترین تعمیرگاه در منطقه دماوند باشد. تعمیرگاه گیربکس زمانی فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده است. فعالیت هایی که در این تعمیرگاه انجام می شود از قبیل : نصب و تعمیر گیربکس های اتوماتیک با ضمانت های کتبی و حفظ گارانتی نصب و تعمیر گیربکس سمند و پژو نصب و تعمیر گیربکس های تیبا و پژو و پراید فروش و تعمیر انواع گیربکس های تویوتا و هیوندا فروش و تعمیر انواع گیربکس های کیا و مزدا معلولین و جانبازان عزیز نصب و تعمیر گیربکس های اتوماتیک با ضمانت کتبی و حفظ گارانتی فروش گیربکس های تویوتا و هیوندا

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مسعود زمانی

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - دماوند - ایستگاه پل - خیابان شهید اسماعیل افشار - پلاک 120

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/252704
پیشنهاد ایرانگان