سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

فروش عرقیات در بوشهر

سبزی خردکنی ریحانه

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
252303
#
2
ستاره آگهی
پخش خرمای پیارم

مرکز پخش خرمای پیارم

خرما گیاهی است مه در نواحی گرمسیری رشد می‌کند. خرما دارای خواص زیادی است و مصرف آن برای بدن فواید بی‌شماری به‌همراه دارد. افزایش انرژی، بهبود قدرت بینایی، درمان کم‌خونی، اختلالات دستگاه گوارش و بیماری‌های قلبی و عروقی از مهم‌ترین فواید خرما شناخته می‌شوند. خرما انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها خرمای پیارم است. خرمای پیارم خشک و دیررس می‌باشد که قند بالایی دارد که بیشتر برای بیماران دیابت و افرادی که قند دارند استفاده می‌شود. مرکز پخش خرمای هلیا با سال‌ها سابقه در زمینه عرضه انواع خرما فعالیت می‌کند. خرمای پیارم خاصویی، خرمای آلویی و خرما مضافتی، از جمله محصولات این مرکز پخش به‌شمار می‌روند. همچنین از ویژگی‌های مرکز پخش خرمای هلیا می‌توان به ارائه مشاوره و آمادگی همکاری با تمام ارگان‌های دولتی و خصوصی و سوپرمارکت‌ها اشاره کرد.

فروش خرمای پیارم پخش خرمای پیارم به صورت عمده پخش خرمای پیارم به صورت تک پخش خرمای هلیا خرمای هلیا اقدام به تهیه و توزیع انواع خرما در سراسر کشور می نماید لذا خریداران دولتی و خصوصی را دعوت به همکاری می نماییم. خرمای هلیاپخش کننده رطب مضافتی، عسلی و همچنین خرمای خشک و دشتستان می باشد. این مجموعه خرید و فروش و ارائه دهنده انواع خرما می باشد. در این مجموعه انواع بسته بندی کادویی و میوه خشک ارائه می گردد. آموزش تولید میوه خشک از کارهایی می باشد که این مجموعه انجام می دهد. فروش عمده خرمای تازه صادرات رطب مرغوب عرضه رطب مضافتی مرغوب بم شرکت پخش عمده خرما و رطب پخش انواع خرما خشک پخش خرما عمده فروش کلی و جزئی خرما مرکز پخش خرما صادرات رطب مضافتی پخش رطب عسلی پخش خرمای دشتستان آموزش تولید میوه خشک خرمای هلیا خرمای پیارم هلیا پیارم خاصویی، آلویی، رطب مضافتی دشستان، رطب عسلی، خرمای دشتستان، خرمای زاهدی، خرمای خنزی خارک مشکی آماده همکاری با تمام ارگان های دولتی و خصوصی، سوپر مارکت ها، لبنیات فروشی ها، آجیل فروشی ها و میوه فروشی ها صداقت بزرگترین عامل پیشرفت لذتی بالاتر از اعتماد و اصالت و رضایت مشتری وجود ندارد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حسین افشار

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - مولوی - خیابان تختی - پلاک 266

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/252303
پیشنهاد ایرانگان