سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

طراح و مجری فضای سبز

چکه گیر شایان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مجتمع تولید گل و گیاه سلیمانی

تولید نهال تولید گل زینتی تولید درخت مثمر

کد آگهی
252209
ستاره آگهی
2
کد آگهی
252209
#
2
ستاره آگهی
تولیدکننده گل زینتی

مجتمع تولید گل و گیاه سلیمانی

وجود گل و گیاه در منزل باعث افزایش روحیه و نشاط افراد می‌شود. همچنین به افزایش اکسیژن محیط نیز کمک بسیاری می‌کنند. زمانی که یک نهال یا گل زینتی کاشته می‌شود پس از مدتی از میزان میکروب‌ و آلودگی محیط نیز کم می‌شود. 

مجتمع سلیمانی با سال‌ها سابقه، در زمینه عرضه انواع گل، گیاه و نهال فعالیت می‌کند. انواع نهال بادام، نهال هلو، نهال آلبالو، گیاه برگ قاشقی، گیاه کاکتوس، گیاه برگ انجیری پایا، گیاه کورتن و گیاه بگونیا، از جمله محصولات این مجتمع به‌شمار می‌روند. ضمنا از ویژگی‌های مجتمع تولید گل و گیاه سلیمانی می‌توان به آمادگی همکاری با کلیه گل‌فروشی‌ها و پذیرش سفارشات نهال اشاره کرد.

تولید کننده گل زینتی تولید کننده انواع گل زینتی تولید کننده گل های زینتی تولید کننده انواع گل های زینتی تولید کننده گل زینتی و نهال میوه مجتمع تولید گل و گیاه سلیمانی با تولید بهترین نهال های میوه مثمر و غیر مثمر و انواع گل های زینتی قصد دارد تا همشهریان عزیز را در جهت رسیدن به فضای مناسب و با هوای پاک یاری دهد. با کاشتن نهال های میوه در فضای داخل ساختمان ها و از آلودگی شهر با هوای پاک مواجه خواهید شد. وقتی که شما یک نهال میوه مثمر ار در حیاط منزل خود می کارید همزمان که از خواص تولید اکسیژن آن و کاهش دی اکسید کربن آن بهرمند می شوید می توانید بعد از مدت کوتاهی از میوه های خوب و درجه یک آن نیز بهرمند شود و برای کسانی که حیاط ندارند تا درخت بکارند می توانند با کاشت گل های زینتی در منزل و آپارتمان خود فضای پر از آرامش را برای خود محیا سازند. زمانی را که مشتریان عزیز صرف کاشت و پرورش یک نهال گل زیبا و یا نهال درخت مثمر یا غیر مثمر می کند بسیار بهتر است از زمانی که صرف پرورش گل و یا گیاهی کند که ژنتیک عالی و دست ورزی شده را داشته باشد. تولیدکننده گل های زینتی تولیدکننده نهال های میوه مثمر تولیدکننده نهال های میوه غیر مثمر

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

اصغر سلیمانی

تلفن

آدرس

البرز - کرج - زیبادشت - روبروی شهرک گلها - به سمت کوشک - چهارراه پنجم - سمت راست - جنب موتورخانه

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/252209
پیشنهاد ایرانگان