سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

جراح عمومی خانم

عالی ترین دندانپزشک ترمیمی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
دکتر علی فولادیان

کاشت مو کاشت به روش FIT و FUT کاشت مو و ابرو

کد آگهی
252122
ستاره آگهی
2
کد آگهی
252122
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
کاشت مو به روش FIT و FUT

دکتر علی فولادیان

کاشت یا پیوند موی طبیعی یکی از روش‌های مطمئن برای درمان موهای از دست رفته و جلوگیری از ریزش مو است. عمل پیوند موی طبیعی نوعی جراحی موضعی، سرپایی و بدون درد و خونریزی می‌باشد. رایج‌ترین روش‌های به‌کار برده شده در پیوند موی طبیعی روش FUT و FIT است. در روش جراحی FUT ابتدا برشی در پشت سر ایجاد می‌کنند تا بافتی از پوست سر را بردارند و توسط متخصص کاشت مو به گرافت پوستی تبدیل کنند و در قسمت مورد نظر بکارند. اما در روش غیر جراحی FIT ابتدا موی شخص کاملا کوتاه شده و سپس فولیکول موهای پشت سر توسط دستگاه مخصوصی برداشته شده و به قسمت‌های کم مو انتقال داده می‌شود. 

دکتر علی فولادیان با سال‌ها سابقه در زمینه کاشت مو با استفاده از روش‌های نوین علمی فعالیت می‌کند. از سوابق ایشان می‌توان به اخذ گواهینامه تخصصی کاشت مو از انجمن جراحان ایران اشاره کرد. کاشت موی سر به روش FUT و FIT، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل؛ از جمله خدمات مرکز کاشت مو دکتر علی فولادیان به‌شمار می‌رود.

متخصص کاشت مو به روش FIT و FUT دکتر علی فولادیان متخصص کاشت مو، به روش های FIT و FUT و کاشت مو به روش ترکیبی دکتر علی فولادیان مطب خود را به کاشت ریش و سبیل و ابرو تخصص داده است. کاشت مو با روش غیر جراحی در همه افراد موفقیت آمیز نیست در یک مطالعه بر روی دویست نفر در 25 درصد افراد کیفیت گرفت ها عالی و در 35 درصد از افراد کیفیت گرفت ها خوب بود یعنی جمعاً 60 در صد افراد کاندید مناسبی برای FIT بودند و 40 درصد از بیماران ریشه موها حین خارج کردن گرفت ها با پانچ آسیب می بیند و طبیعتا کاشت گرفت های آسیب دیده نتیجه رضایت بخش و قابل قبولی ندارد. یکی از مهمترین عناصر در علم زیباشناسی چرهره، ترکیب و آرایش موهای سر می باشد. پس از سن جوانی بسیاری از افراد دچار ریزش موهای سر می شوند که در آقایان شیوع به مراتب بیشتری دارد. فرآیند کاشت مو به صورت یک عمل سرپایی بدون بیهوشی همراه با بی حسی موضعی بوده و شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچگونه دردی حاصل از موهایی که روی سرش گذاشته می شود را حس نمی کند. متخصص کاشت مو، متخصص کاشت مو به روش FIT و FUT متخصص کاشت مو به روش ترکیبی FIT و FUT متخصص کاشت ریش و سبیل متخصص کاشت ابرو، ریش و سبیل

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 16 اسفند 1399www.irangan.com/252122
پیشنهاد ایرانگان
1