سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولید کیسه یخ ژله ای

کفی طبی محدوده کرج

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک ارزیابی شنوایی حکیم

تجویر سمعک کلینیک شنوایی کلینیک شنوایی

کد آگهی
251557
ستاره آگهی
7
کد آگهی
251557
#
7
ستاره آگهی
مجهزترین مرکز سمعک در شهرری

کلینیک ارزیابی شنوایی حکیم

سمعک وسیله الکتریکی کوچکی است که برای جبران ضعف شنوایی گوش به‌کار می‌رود و وظیفه جمع‌آوری صدا از محیط اطراف، افزایش میزان آن و انتقال به گوش درونی فرد کم شنوا را بر عهده دارد. هر چند عملکرد تمامی سمعک‌‌ها تقریبا به یک شکل است، اما در مدل و نوع‌ با یکدیگر متفاوت هستند. برای تهیه و استفاده از سمعک ابتدا باید آزمایشات شنوایی‌سنجی را انجام داد تا شنوایی‌سنج یا ادیولوژیست از میزان شنوایی با خبر شود و بر اساس آن سمعک را تجویز کند. 

کلینیک حکیم با سال‌ها سابقه در زمینه ارزیابی‌ شنوایی و تجویز سمعک فعالیت می‌کند. انواع سمعک دیجیتال، نامرئی، پشت گوشی و همین‌طور عرضه قالب سمعک و باتری سمعک به‌صورت نقد و اقساط از جمله محصولات و خدمات این کلینیک به‌شمار می‎‌روند. همچنین کلینیک حکیم انجام آزمون‌های شنوایی‌سنجی و تعویض سمعک کهنه با نو را نیز انجام می‌هد. ضمنا از ویژگی‌های این کلینیک می‌توان به دو سال ضمانت محصولات، تجویز سمعک در منزل و ارائه تسهیلات به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و نیروهای مسلح اشاره کرد.

مجهزترین سمعک شهرری پیشرفته ترین مرکز شنوایی سنجی سمعک شهرری سمعک در شهرری سمعک محدوده شهرری کلینیک سمعک در شهرری تجویز سمعک در شهرری تجویز سمعک محدوده شهرری تجویز انواع سمعک در شهرری سمعک شهرری سمعک در شهرری ارزیابی شنوایی در شهرری ارزیابی شنوایی محدوده شهرری شنوایی سنجی در شهرری شنوایی سنجی محدوده شهرری سمعک نامرئی در شهرری سمعک نامرئی محدوده شهرری سمعک پشت گوشی در شهرری سمعک پشت گوشی محدوده شهرری سمعک ارزان در شهرری سمعک ارزان محدوده شهرری قیمت سمعک در شهرری قیمت سمعک محدوده شهرری سمعک هوشمند در شهرری سمعک هوشمند محدوده شهرری سمعک خوب در شهرری سمعک در شهرری فروش سمعک در شهرری تجویز سمعک محدوده شهرری تجویز سمعک در شهرری شنوایی سنجی محدوده شهرری شنوایی سنجی در شهرری کلینیک شنوایی و سمعک دکتر حکیم مخدومی شنوایی سنجی محدوده شهرری ارزیابی تخصصی شنوایی نوزادان ارزیابی تخصصی شنوایی اطفال ارزیابی تخصصی شنوایی بزرگسالان کلینیک شنوایی سنجی محدوده شهرری دکتر حکیم مخدومی متخصص تجویز سمعک و سنجش شنوایی دکتر حکیم مخدومی عضو انجمن شنوایی شناسان ایران تجویر سمعک در منزل ( ویژه افراد سالمند و ناتوان ) تجویز انواع سمعک های دیجیتال تجویز انواع سمعک های نامرئی و هوشمند جهت پوشش تمام کم شنوایی ها پخش باطری سمعک به قیمت عمده نقد و اقساط مطابق با توان مالی شما ارائه تسهیلات ویژه جهت بیمه شدگان تامین اجتماعی و نیروهای مسلح دو سال ضمانت ارائه سمعک بدون افزایش قیمت

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حکیم مخدومی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

اینستاگرام

www.instagram.com/samak_shenavaee

آدرس

تهران - تهران - منطقه20 - شهرری - روبروی بیمارستان فیروز آبادی - خیابان پیلغوش - پلاک 81 - طبقه 2

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/251557
پیشنهاد ایرانگان