سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولیدکننده بردهای الکترونیکی

الکترو سهراب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
250645
#
7
ستاره آگهی
گروه صنعتی فایزر

گروه صنعتی فایزر زنجانی

اهمیت سینی کابل در کابل کشی نردبان و سینی کابل از ملزومات ایجاد نظم در کابل‌کشی هستند. سینی کابل صفحه‌ای فلزی از جنس گالوانیزه‌ است که برای نگهداری کابل در سطوح افقی استفاده می‌شود و نردبان کابل سازه‌ای فلزی به شکل ریل و نردبان است که برای اتصال و سازماندهی کابل به صورت عمودی به کار می‌رود. معمولا در کابل‌کشی روکار اعم از پروژه‌های مخابراتی، شبکه و برق صنعتی برای محافظت سیم و کابل از دسترس عوامل محیطی و تقسیم بندی آن‌ها از ملزوماتی مانند ترانکینگ، سینی و نردبان کابل استفاده می‌کنند. معرفی اجمالی گروه صنعتی فایزر زنجانی این واحد صنعتی در سال 1338، به عنوان اولین تولید کننده سینی کابل در ایران شروع به فعالیت کرد و پس از کسب سال‌ها تجربه و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و تولید ملزومات فلزی برق فعالیت می‌کند. محصولات گروه صنعتی فایزر زنجانی انواع سینی کابل، تردبان کابل، ترانکینگ فلزی، جعبه تقسیم گالوانبزه، زیر کلید گالوانیزه، سه راهی سینی کابل، چهارراه سینی کابل، زانو سینی و نردبان کابل، رابط سینی و نردبان کابل، پایه ساپورت، بست و ملزومات فلزی کابل‌کشی از جمله محصولات این واحد تولیدی به شمار می‌روند. ویژگی‌های گروه صنعتی فایزر زنجانی مشاوره در انتخاب محصول، ارائه ایست قیمت، استفاده از گالوانیزه استاندارد و مقاوم در برابر رطوبت و اکسایش و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور از ویژگی‌های این واحد صنعتی محسوب می‌شوند.

تولیدکننده ملزومات فلزی برق تولیدکننده ی ملزومات فلزی برق اولین تولیدکننده ملزومات فلزی برق در ایران تولیدکننده سینی کابل تولیدکننده نردبان کابل تولیدکننده ترانکینگ تولیدکننده انواع جعبه تقسیم گالوانیزه تولیدکننده زیرکلید گالوانیزه و قوطی بهترین کیفیت با بیش از نیم قرن تجربه ماندگاری و کیفیت اتفاقی نیست گروه صنعتی فایزر ( زنجانی ) هیچگونه نمایندگی در سراسر ایران ندارد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علیرضا زنجانی - عرفان زنجانی

فکس

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - امیرکبیر - کوچه سراج الملک - پلاک 31 و 33

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/250645
پیشنهاد ایرانگان