سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دکتر نرگس لطف

بزرگ کردن چشم

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
دکتر محمد کریم اسماعیلی

فوق تخصص جراحی قرنیه جراح و متخصص چشم متخصص چشم و قرنیه

کد آگهی
226894
ستاره آگهی
7
کد آگهی
226894
#
7
ستاره آگهی
بهترین جراح آب مروارید

دکتر محمد کریم اسماعیلی

آب مروارید بیماری است که در آن عدسی چشم تار و کدر شده و اگر درمان نشود، به‌مرور زمان قدرت و توانایی بینایی چشم مختل می‌گردد. کهولت سن، ضربه به سر، اشعه ایکس، تماس طولانی با نور آفتاب یا پرتو فرابنفش، دیابت، سوء تغذیه و مصرف طولانی مدت برخی از داورها از دلایل اصلی آب مرواید می‌باشند. از علائم آب مروارید می‌توان به تاری دید، حساسیت به نور، دوبینی در یک چشم و مشاهده هاله در اطراف اشیاء نورانی، مانند لامپ اشاره کرد. 

دکتر محمد کریم اسماعیلی متخصص و چشم پزشک در زمینه درمان بیماری‌های چشم فعالیت می‌‎کند. ایشان در سال 1370 رشته پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران به پایان رساند و پس از آن دوره‌ی تخصصی چشم پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراند. وی در سال 1380 دوره تخصصی قرنیه را در دانشگاه علوم پزشکی طی کرد و سپس دوره تکمیلی جراحی لیزیک و آب مروراید را در بیمارستان مورفیلد لندن گذراند و از سال 1382 در تهران مشغول به درمان بیماری‌های چشم شد.

بهترین جراح آب مروارید تهران دکتر محمد کریم اسماعیلی عالی ترین جراح آب مروارید تهران مجرب ترین جراح آب مروارید تهران بهترین پزشک پیوند قرنیه تهران عالی ترین پزشک پیوند قرنیه تهران مجرب ترین پزشک پیوند قرنیه تهران بهترین جراح لیزیک مجرب ترین جراح لیزیک عالی ترین جراح لیزیک بهترین فوق تخصص قرنیه در تهران بهترین چشم پزشک تهران برای آب مروارید چشم پزشک خوب برای لیزیک بهترین دکتر برای عمل لیزیک چشم در تهران مرکز جراحی چشم محدوده ونک متخصص چشم پزشکی محدوده ونک کلینیک چشم پزشکی ونک دکتر محمد کریم اسماعیلی مطب چشم پزشکی محدوده ونک متخصص چشم پزشکی محدوده ونک جراح و متخصص چشم فوق تخصص جراحی قرنیه فوق تخصص عیوب انکساری متخصص چشم و قرنیه دکتر محمد کریم اسماعیلی در سال 1370 شمسی از دانشگاه تهران دوره پزشکی عمومی را به پایان رسانده ودوره تخصصی چشم پزشکی را در سالهای 1373تا 1377خورشیدی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده در سالهای 1379 و 1380 دوره فوق تخصصی قرنیه را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده و سپس در بیمارستان مورفیلد لندن دوره تکمیلی و بخصوص در مورد جراحی لیزیک و آب مروارید و پیوند قرنیه دیده و از سال 1382 در تهران به طبابت مشغول میباشد وی یکی از زبردستان در جراحی اب مروارید بوده و بطوری که در کمتر از 10 دقیقه و بدون نیاز به بیهوشی و یا تزریق و فقط با قطره بیحسی جراحی را انجام می دهد. وی تاکنون بیش از 20000 مورد جراحی اب مروارید انجام داده است. نتایج جراحی لیزیک و لازک توسط وی بسیار عالی بوده و کثرت بیمارانی که توسط وی بی نیاز از عینک شده اند موید این تبحر میباشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمد کریم اسماعیلی

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

mkesm@yahoo.com

آدرس مرکز جراحی

تهران - تهران - منطقه3 - ونک - کلینیک مرکزی شهر - 200 متر بالاتر از میدان ونک - خیابان والی نژاد - پلاک 32

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/226894
پیشنهاد ایرانگان