سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بالابرهای هیدرولیکی و وینچی

بورس قطعات آسانسور

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
226445
#
1
ستاره آگهی
بالابر هیدرولیکی و وینچی

شرکت سما صعود باختر

بالابر هیدرولیکی و وینچی چیست بالابر به دستگاهی گفته می‌شود که از آن برای جابه‌جایی و حمل بار آن استفاده می‌کنند. بالابرها انواع مختلفی دارند که به وسیله‌ی آن‌ها کالا و بارهایی با وزن و حجم مختلف جابه‌جا می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به بالابر هیدرولیکی و وینچی اشاره کرد. بالابر هیدرولیکی با استفاده از نیروی تامین شده توسط موتور پمپ و بالابر وینچی با به‌کارگیری ازموتور گیربکس صنعتی کار می‌کنند. معرفی شرکت سما صعود باختر شرکت سما صعود باختر با سال‌ها سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع بالابر فعالیت می‌کند. انواع بالابر وینچی، بالابر کابلی، بالابر زنجیری، بالابر مفصلی و بالابر هیدرولیکی از جمله محصولات این شرکت به‌شمار می‌روند. همچنین شرکت سما صعود باختر بالابر صنعتی، بالابر فروشگاهی، بالابر خانگی، غذابر و نفر بر را نیز عرضه می‌کند. ویژگی‌های شرکت سما صعود باختر ضمانت و گارانتی یک ساله، ارسال محصولات در کم‌ترین زمان ممکن، آمادگی دریافت سفارشات طبق نظر مشتری و ارائه مشاوره، از جمله مزایای رقابتی شرکت سما صعود باختر به‌‌شمار می‌آیند.

بالابرهای خانگی ساخت بالابر خانگی ساخت انواع بالابر خانگی ساخت بالابر خانگی ساخت بالابر خانگی بورس بالابر خانگی بورس انواع بالابر خانگی بورس بالابر خانگی بالابر خانگی بالابرهای هیدرولیکی و وینچی بالابرهای صنعتی و غذابر طراحی و ساخت بالابر فروشگاهی طراحی و ساخت بالابر خانگی طراحی و ساخت بالابر صنعتی طراحی و ساخت نفربر صنعتی طراحی و ساخت غذابر کششی و هیدرولیک

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حجت ضرغامی

تلفن

آدرس

تهران - چهاردانگه - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان 14.5 بهمن - پلاک 48

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/226445
پیشنهاد ایرانگان