سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تعمیرات تخصصی ماکسیما

فروش دسته سیم های ایران خودرو

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
20692
#
1
ستاره آگهی
تعمیرگاه گل

تعمیرگاه گل سمیعی

خودرو به مراقبت و نگه‌داری نیاز دارد. استهلاک، استفاده نامناسب و تصادفات از جمله عواملی هستند که به خودرو آسیب می‌رسانند؛ به‌همین دلیل صنعت خودرو همواره به افرادی نیاز دارد که تعمیر و تعویض قطعات خودرو را انجام دهند. تعمیرکار خودرو شخصی است که با تسلط کامل بر کارکرد تمام اجزای خودرو به بازدید فنی و رفع عیوب آن می‌پردازد. تعمیرگاه تخصصی فولکس با سال‌ها سابقه، در زمینه تعمیرات انواع خودرو برند فولکس فعالیت می‌کند. تعمیرات گیربکس، جلوبندی، جعبه فرمان، ایموبلایزر کلیه خودروهای برند فولکس، مانند تیگوان، پاسات، بیتل، سئات لئون و بیتل کروک، از جمله خدمات این واحد تعمیرگاهی به‌شمار می‌روند. همچنین تعمیرگاه تخصصی فولکس صافکاری، نقاشی و سرویس‌های دوره‌ای انواع خودرو را نیز انجام می‌دهد. ضمنا از نقاط متمایز کننده این تعمیرگاه می‌توان به ارائه خدمات تعمیرگاهی در ایام تعطیل اشاره کرد.

تعمیرات فولکس تعمیرگاه سمیعی با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات گل و فولکس و تعمیرات تخصصی گیربکس توانسته در محدوده مجیدیه بهترین و سریعترین تعمیرگاه باشد. فعالیتی که این تعمیرگاه انجام می دهد از قبیل : تعمیر تخصصی گل تعمیر تخصصی فولکس تعمیر گیربکس گل و فولکس تعمیرگاه گل محدوده مجیدیه تعمیرگاه فولکس محدوده مجیدیه تعمیرگاه سمیعی با کادری متخصص و با تجربه و دوره دیده حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات تعمیرگاهی درزمینه خودرو و فولکس گل بر همشهریان عزیز می باشد تعمیرگاه سمیعی تعمیر گاه تخصصی موتورهای انواع گل تعمیرگاه تخصصی موتور و گیربکس فولکس گل تعمیرات تخصصی خودرو گل گیربکس و جلوبندی فولکس گل تعمیرگاه تخصصی موتور و گیربکس گل تعمیرات گیربکس و جلوبندی گل جلوبندی و جعبه فرمان با لوازم گل تعمیر گاه گل سمیعی انواع تعمیرات موتور و گیربکس اتومبیل گل انجام میدهد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمدرضا سمیعی

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه4 - رسالت - خیابان نیروی دریایی - خیابان سهند - اداره پست - پلاک 7

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/20692
پیشنهاد ایرانگان