سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک ژنتیک

چشم پزشکی اربیت

دکتر کرامت‌اله ترابی متخصص جراحی ترمیمی سوختگی و انواع جراحی زیبایی - تهران، منطقه 3، میدان ونک - 20136 | ایرانگان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
20136
#
7
ستاره آگهی
دکترکرامت اله ترابی

دکتر کرامت‌اله ترابی

جراحی پلاستیک روشی ترمیمی است که در آن به درمان آسیب‌دیدگی‌های پوست می‌پردازند. یکی از کاربردهای جراحی پلاستیک معالجه آثار سوختگی می‌باشد. در جراحی پلاستیک با پیوند پوست و یا بازسازی بافت آن عموما آثار سوختگی را بر طرف می‌نمایند. سوختگی از مشکلاتی است که باعث تغییر بافت پوست شده و نشانه‌های آن روی بدن باقی می‌ماند. آسیب‌های ناشی از سوختگی می‌توانند سبب از بین رفتن حس لامسه یا معلولیت حرکتی شوند که فشارهای روحی و روانی زیادی به فرد وارد می‌کنند. دکتر کرامت‌اله ترابی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از سال 1371 به‌طور تخصصی در زمینه جراحی‌ ترمیمی سوختگی فعالیت می‌کند. همچنین از دیگر خدمات ایشان می‌توان به لیپوساکشن، جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی سینه یا ماموپلاستی، پروتز سینه، جراح زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی بای‌پس معده، لیفت صورت، درمان افتادگی پشت پلک چشم، خارج‌ کردن چربی‌های اضافه از بدن و لیزر موهای زائد اشاره کرد.

متخصص جراحی عمومی دکتر کرامت اله ترابی جراحی پلاستیک و ترمیمی جراحی ترمیمی و پلاست جراحی پلاستیک پوست و سوختگی جراحی ترمیمی پوست و سوختگی لیپولیز متخصص لیپولیز جراحی بینی جراحی شکم ساکشن چربی جراحی سینه جراحی صورت لیزرها پیوند مو پروتز چربی تزریق ژل ترمیم سوختگی جراحی زیبایی سینه و شکم و صورت بهترین جراح زیبایی سینه بهترین جراح زیبایی شکم بهترین جراح زیبایی صورت دکتر کرامت الله ترابی جراح پلاستیک و ترمیمی و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند. دکتر ترابی با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک اقدام نموده و با تمام جنبه های آن آشنا گردند.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کرامت اله ترابی

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@drtorabi.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - میدان ونک - گاندی جنوبی - نبش کوچه بیستم - ساختمان 142 گاندی - طبقه اول - واحد 12 و 13

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 07 مرداد 1397www.irangan.com/20136