سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ترخیص اسباب بازی

جایگاه کالای بازرگانی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
196429
#
6
ستاره آگهی
ترخیص از کلیه بنادر

بازرگانی و ترخیص کالای بهزادپور

از آن‌جایی که بازرگانان و شرکت‌های تجاری برای جلوگیری از ضرر و زیان و سودآوری، باید تشریفات گمرکی و ترخیص کالا را طی مدت کوتاهی انجام دهند؛ به موسسات و افراد با تجربه در این حوزه نیاز دارند تا روند ترخیص کالای آن‌ها را بررسی و پیگیری کنند و امور اداری آن‌ را انجام دهند. بازرگانی بهزادپور با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات ترخیص کالا فعالیت می‌کند. انجام کلیه امور بازرگانی نظیر صادرات، واردات و ترخیص کالا؛ ترانزیت کالا از تمامی گمرکات داخلی و خارجی، ترخیص کلیه مواد غذایی و کالاهای سردخانه‌ای و تحویل در مقصد، از جمله خدمات این مجموعه به‌شمار می‌روند. همچنین از دیگر خدمات بازرگانی و ترخیص کالای بهزادپور می‌توان به انجام تمامی امور تجاری اعم از خرید از اروپا، آسیا، آمریکا، حمل و تحویل در مقصد، ارائه مشاوره و سرمایه‌گذاری در امور واردات اشاره کرد.

بازرگانی بهزادپور حمل و نقل تاجران ترابر بوشهر کلیه ترخیص کالا از کلیه بنادر کشور ارائه کلیه خدمات تخلیه و بارگیری برای کلیه کالاها خدمات گمرکی در بوشهر شرکت حمل و نقل و باربری در بوشهر حمل کالا به تمام نقاط ایران با مناسب ترین قیمت های رقابتی حمل کالا از مبدا بوشهر به تمام نقاط کشور ترخیص کالا از این لحاظ حائز اهمیت است که بازرگانان و شرکت های تجاری می بایست برای جلوگیری از ضرر و زیان و رسیدن به سوددهی، امور گمرکی و ترخیص کالاهای مدنظر خود را در اسرع وقت انجام دهند. بنابراین نیاز به ترخیص کاری دقیق، خبره، فعال و امانتدار دارند که روند خدمات و تشریفات گمرکی آنها را پیگیری کند. بازرگانی بهزادپور در طی سالها فعالیت پی در پی در زمینه خدمات گمرکی و ترخیص کالا در گمرک بوشهر توانسته است نامی نیک از خود به جای بگذارد. این مجموعه با جذب نیروهای متخصص، کارآمد و متعهد تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد رضایت مندی صاحبان کالا و کشتیرانی ها گواه ادعای ماست. همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن شرکت حمل و نقل تاجران ترابر بوشهر در زمینه خدمات حمل و نقل نیز فعالیت می کند تا بتواند کالاهای ترخیص شده را به موقع و در محل مد نظر مشتری تحویل دهد. خدمات قابل ارائه در بازرگانی بهزاد پور به عبارت است از : ترخیص تخصصی کلیه مواد غذایی و کالاهای سردخانه ای در سریع ترین زمان ممکن ترخیص کالا از کلیه بنادر و گمرکات جنوب کشور کلیه خدمات امور گمرکی ترخیص تخصصی از گمرکات استان بوشهر حمل و نقل کالا از بوشهر به تمام نقاط کشور دقت، صداقت، سرعت، بهترین قیمت های رقابتی رمز موفقیت ماست.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

رضا بهزادپور

تلفکس

فکس

آدرس

بوشهر - بندر بوشهر - بلوار طالقانی - ابتدای بازار - کوچه قائم یک - ساختمان روشنکار - طبقه اول - واحد 3

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/196429
پیشنهاد ایرانگان