سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک اختصاصی پرندگان

تولیدکننده تجهیزات دامپزشکی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
18665
#
1
ستاره آگهی
کلینیک دامپزشکی

کلینیک دامپزشکی نوین پت

دامپزشکی علمی است که در آن به پیشگیری و معالجه بیماری‌های حیوانات پرداخته می‌شود. دامپزشک، متخصصی است که در رشته دامپزشکی تحصیل کرده و به درمان بیماری‌های حیوانات و کنترل بهداشتی امراض مشترک بین انسان و دام می‌پردازد. 

کلینیک دامپزشکی نوین پت از سال 1379، در زمینه درمان بیماری‌های حیوانات فعالیت می‌کند. واکسیناسیون حیوانات خانگی، جراحی، سونوگرافی، جرم‌گیری دندان، صدور شناسنامه بهداشتی به‌صورت الکترونیکی، صدور گواهی سلامت، کاشت میکروچیپ و بیمه حیوانات میکروچیپ‌دار، از جمله خدمات این کلینیک دامپزشکی به‌شمار می‌روند. همچنین عرضه لوازم جانبی و ویزیت در منزل از دیگر خدمات کلینیک دامپزشکی نوین پت می‌باشند. ضمنا این کلینیک دامپزشکی کلیه خدمات بهداشتی و درمانی پرندگان زینتی را نیز ارائه می‌دهد.

دامپزشک در نیاوران دکتر سجادی کلینیک دامپزشکی در نیاوران کلینیک حیوانات خانگی واکسیناسیون حیوانات خانگی کلینیک دامپزشکی نوین پت دکتر سیدعلیرضا سجادی نظام پزشکی : 3517 ارائه کلیه خدمات بهداشتی و درمانی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی واکسیناسیون حیوانات خانگی میکروچیپ گذاری حیوانات خانگی سونوگرافی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی جراحی و جرم گیری دندان حیوانات خانگی صدور شناسنامه بهداشتی و الکترونیکی حیوانات صدور گواهی سلامت حیوانات برای خروج از کشور بیمه حیوانات میکرو چیپ دار لوازم جانبی ویزیت در محل مراجعه با تعیین وقت قبلی هر روز با تعیین وقت قبلی هر روز از ساعت 9 صبح الی 9 شب حتی تعطیلات

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علیرضا سجادی

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - نیاوران - روبروی درمانگاه شهرداری - پلاک 207

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 26 خرداد 1398www.irangan.com/18665
پیشنهاد ایرانگان