سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تعاونی اتوبوس

امداد خودرو در غرب تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
18623
#
7
ستاره آگهی
جرثقیل و خودروبر

موسسه جرثقیل و خودروبر غرب

در بعضی از تصادفات ضربه به خودرو یا خرابی آن آن‌قدر شدید است که خودرو دیگر قادر به حرکت نخواهد بود. در این زمان‌های به‌خصوص وسایل‌ حمل و نقل جاده‌ای، مانند جرثقیل خودرو را به تعمیرگاه انتقال می‌دهند. خودروبر یا جرثقیل دارای یدک‌کش یا چرخ‌گیر هستند و خودروی آسیب‌دیده را به وسیله آن‌ها حمل می‌کنند. 

موسسه جرثقیل و خودروبر غرب در سال 1377 در زمینه ارائه خدمات جابه‌جایی خودرو شروع به‌کار کرد. حمل خودرو در محل و انتقال به نزدیک‌ترین تعمیرگاه، حضور در محل کمترین زمان ممکن و به‌صورت شبانه‌روزی، از جمله خدمات این موسسه محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های موسسه جرثقیل و خودروبر غرب می‌توان به بهره‌گیری از رانندگان با تجربه و استفاده از وسایل نقلیه مختلف اشاره کرد.

خودروبر خودروبر خودروبر خودروبر خودروبر خودروبر جرثقیل و خودروبر خودروبر و جرثقیل خودروبر و جرثقیل خودروبر و جرثقیل جرثقیل و خودروبر جرثقیل و خودروبر جرثقیل و خودروبر خودروبر خودروبر خودروبر خودرو بر در محدوده غرب تهران یدک کش در ستارخان حمل با جرثقیل در محدوده شمال تهران خودروبر در تمام نقاط تهران جرثقیل و خودروبر غرب جابجایی خودرو امداد خودرو خودروبر غرب یدک کش و خودرو بر 24 ساعته شبانه روزی امداد خودروبر خودرو بر در محل جابجایی خودرو در محل

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حسام تیموری

موبایل

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 30 خرداد 1398www.irangan.com/18623