سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مجهزترین مرکز سمعک در شهرری

تجویز سمعک در شمال تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک ارتوپدی فنی البرز

کلینیک ارتوپدی فنی البرز بریس های اندام تحتانی انواع اسپیلنت ها

کد آگهی
186003
ستاره آگهی
7
کد آگهی
186003
#
7
ستاره آگهی
کفی طبی محدوده کرج

کلینیک ارتوپدی فنی البرز

ارتز وسیله‌ای است که به افزایش عملکرد اندام کمک می‌کند؛ در واقع ارتز وسیله‌ای کمکی است که برای برگرداندن قوای از دست رفته بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارتزها از جنس‌های مختلفی، مانند چرم، پلاستیک و فلز تولید می‌شوند. از طرفی پروتز، اندام مصنوعی است که جایگزین عضو یا اندام از دست رفته بدن می‌گردد. 

کلینیک ارتوپدی فنی البرز از سال 1388 در زمینه ارائه خدمات ارتز و پروتز تحت نظارت آقای حمید علیزاده فعالیت می‌کند. همچنین سرپرستی واحد کفش طبی توابخشی هلال احمر از سال 1350 تا 1375 از سوابق ایشان محسوب می‌شود. از محصولات کلینیک ارتوپدی فنی البرز می‌توان به انواع بریس ستون فقرات و اندام تحتانی؛ انواع مچ‌بند مصنوعی، ارتز ترموپلاستیکی و گردن‌بند طبی نرم و سخت اشاره کرد. ضمنا بهره‌گیری از دستگاه‌های اسکن سه‌ بعدی کف‌پا، تست تعادل و سیستم تراش انواع کفی با توجه به فایل اسکن شده پای هر فرد، از امکانات کلینیک ارتوپدی البرز به‌شمار می‌روند.

ساخت کفی طبی محدوده کرج کفی طبی در کرج ساخت کفی طبی در کرج انواع کفی طبی در کرج ساخت کفش طبی محدوده کرج کفش طبی در کرج ساخت کفش طبی در کرج انواع کفش طبی در کرج اسکن کف پا محدوده کرج اسکن کف پا در کرج مرکز اسکن کف پا محدوده کرج مرکز اسکن کف پا در کرج کلینیک ارتوپدی فنی البرز مجهز به پیشرفته ترین سیستم اسکن سه بعدی کف پا در کشور ارائه خدمات ارتز و پروتز ارائه دهنده انواع خدمات ارتز و پروتز تحت نظارت استاد حمید علیزاده از اساتید و بنیان گذاران رشته ارتوپدی فنی در ایران از سال 1347 محصولات ارائه شده عبارتند از : انواع کفش های طبی و صندل ها کفش های دفورمیته و کوتاهی دار پروتز پنجه ( چرمی ) و اینشو و ... انواع بریس های اندام تحتانی انواع بریس های ستون فقرات انواع بریس های کمر و گردن انواع اسپیلنت ها ساخت کفی با پیشرفته ترین سیستم تراش CNC ( با توجه به اسکن سه بعدی پایه فرد ) برای اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات به لینک آگهی کلینیک ارتوپدی البرز در انتهای صفحه مراجعه فرمایید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حمید علیزاده

تلفن کرج

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@alborz.ir

آدرس

البرز - کرج - طالقانی جنوبی - نرسیده به هفت تیر - ساختمانی مهدی - بانک سرمایه - طبقه دوم - واحد 12

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/186003
پیشنهاد ایرانگان