سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک دامپزشکی سپن

کلینیک اختصاصی پرندگان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
185834
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
دامپزشکی مهر نیاوران

کلینیک دامپزشکی مهر نیاوران

معمولا افرادی که از حیوانات خانگی، مانند سگ، گربه و پرندگان زینتی نگهداری می‌کنند برای تشخیص و درمان بیماری، آن‌ها را به کلینیک دامپزشکی می‌برند. درمانگاه یا کلینیک دامپزشکی محلی است که اغلب خدمات درمانی حیوانات خانگی را انجام می‌دهد. از طرفی برای تهیه غذای حیوانات خانگی و لوازم نگهداری آن‌ها می‌توان به پت شاپ مراجعه کرد. به محل فروش مواد مورد نیاز حیوانات نیز پت شاپ می‌گویند. کلینیک دامپزشکی مهر نیاوران با مدیریت دکتر رضا احراری در زمینه خدمات دامپزشکی و پت شاپ فعالیت می‌کند. معاینه عمومی و تخصصی حیوانات اهلی و پرندگان زینتی، واکسیناسیون، جراحی، کاشت میکروچیپ، تاییدیه سلامتی و گواهی خروج از کشور، صدور شناسنامه بهداشتی، ویزیت در منزل، دندانپزشکی، اصلاح و شست‌وشو از خدمات ارا‌ئه شده در این دامپزشکی به ‌شمار می‌روند. همچنین کلینیک دامپزشکی مهر نیاوران برای تکمیل پکیج خدماتی خود انواع غذای حیوانات خانگی، پرندگان، جوندگان و لوازم مراقبت و بازی آن‌ها را نیز عرضه می‌کند.

کلینیک دامپزشکی مهر نیاوران MEHR NIAVARAN PET CLINIC DR.REZA AHRARI .D.V.M ارائه کلیه خدمات اختصاصی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی واکسیناسیون، پیشگیری و درمان بیماری ها جراحی، میکروچیپ، تائیدیه سلامت خروج از کشور شناسنامه، لوازم جانبی حیوانات خانگی ویزیت در منزل با تعیین وقت قبلی ساعت کار از 10 صبح الی 21 شب خدمات حیوانات میکروچیپ دار

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/185834
پیشنهاد ایرانگان