سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

جراحی لیزر پروستات

کلینیک چشم پزشکی توتیا

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
18478
#
7
ستاره آگهی
مطب زنان و مامایی

دکتر فریبا الماسی

شیوع بسیاری از بیماری‌ها مثل اختلالات هورمونی، عفونت لگنی، کیست تخمدان، آندومتریوز، سرطان گردنه رحم، فیبروم رحمی، درد سینه، کلامیدیا و سیفلیس فقط در بدن زنان اتفاق می‌افتد. به همین دلیل خانم‌ها باید با رعایت نکات بهداشتی از این موارد پیشگیری کرده و یا به محض ابتلا به بیماری‌هایی از این قبیل به پزشک مراجعه و آن‌ را درمان نمایند. دکتر فریبا الماسی متخصص زنان و زایمان و جراح لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی می‌باشد. وی در سال 1367 مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران اخذ کرد و در همان سال در رشته دستیاری مامائی و زنان قبول شد و پس از گذراندن دوره‌های تخصصی دستیاری موفق به کسب بورد تخصصی زنان و زایمان گردید. سپس وی بعد از چند سال درمان بیماران متعدد، در رشته جراحی لاپاراسکوپی دانشگاه رنه دکارت پاریس قبول شده و مدرک تخصصی خود را در سال1387 دریافت کرد. از سوابق علمی و کاری دکتر فریبا الماسی می‌توان به چاپ کتب بهداشت دوران بارداری، سرطان پستان، ایدز و جنبه بهداشتی آن، انتشار تعدادی مقاله علمی، عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌های تهران، ایران، قزوین و کرمانشاه، عضویت در هیئت مرکز تحقیقات درد و چاقی دانشگاه علوم پزشکی تهران، عضویت در مرکز جراحی‌های کم تهاجمی و شرکت در کنفرانس‌های داخلی و خارجی و مدرس روش‌های تحقیقاتی درمانی اشاره کرد.

بهترین متخصص زنان و زایمان بهترین متخصص زنان و نازایی عالی ترین متخصص زنان و زایمان عالی ترین متخصص زنان و نازایی بهترین پروفسور زنان و زایمان و نازایی عالی ترین پروفسور زنان و زایمان و نازایی عالی ترین متخصص و جراح زنان عالی ترین متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی دکتر فریبا الماسی متخصص زنان و زایمان متخصص در پیشگیری از بارداری ناخواسته متخصص در مشاوره قبل و بعد از بارداری مشاوره قبل از ازدواج جراح زنان و زایمان تعیین جنسیت متخصص زنان و زایمان پیشگیری از بارداری ناخواسته مطب زنان و مامایی جراحی ترمیمی و زیبایی مطب زنان و زایمان مراقبت ویژه دوران بارداری مطب زنان و نازایی مراقبت ویژه دوران یائسگی جراح و متخصص زنان و زایمان تعیین جنسیت صد در صد پیشگیری از بارداری ناخواسته مشاوره قبل از ازدواج مشاوره قبل از بارداری مطب زنان و مامائی در ولیعصر مطب زنان و نازائی در ولیعصر مطب زنان و زایمان در ولیعصر جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی دکتر فریبا الماسی متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی جراح متخصص بیماری های زنان و زایمان و نازایی جراح و متخصص بیماری های زنان متخصص زنان و زایمان محدوده ولیعصر جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی عضو هیت علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی تالیف کتاب - ایدز و جنبه های بهداشتی آن جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی تالیف کتاب - بهداشت دوران بارداری جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی تالیف کتاب - سرطان پستان عضویت هیئت علمی فریبا الماسی عضو هیئت علمی - دانشگاه علوم پزشکی تهران - دانشیار بردهای تخصصی دکتر فریبا الماسی : دارای برد تخصصی - زنان و زایمان جوایز و افتخارات دکتر فریبا الماسی دستیار برتر - استاد نمونه رشته زنان در سال 1382 تالیف مقاله دکتر فریبا الماسی تالیف مقاله - در علوم پزشکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فریبا الماسی

تلفن

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

www.instagram.com/drfaribaalmasi

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - بلوار کشاورز - بین جمالزاده و کارگر - جنب ساختمان ژن - پلاک 346 - طبقه اول

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/18478
پیشنهاد ایرانگان