سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

فروش محصولات سیماران

نمایندگی اصلی سیماران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
17080
#
2
ستاره آگهی
ایمنی چشمی درب

شرکت آبسردار

چشمی درب وسیله‌ای است که با استفاده از آن می‌توان شخصی یا اشایی که پشت درب قرار دارند را مشاهده کرد. هر چند چشمی درب دارای مزایای زیادی می‌باشد اما بزرگ‌ترین عیب آن این است که هنگامی که فرد داخل چشمی درب را نگاه می‌کند به علت تغییر نوسان در نور عدسی چشمی فرد متوجه می‌شود شخصی در حال کنترل او می‌باشد. به‌همین دلیل برای چشمی درب از پوشش ایمنی استفاده می‌کنند. پوشش ایمنی باعث ایجاد تغییرات در عدسی شده و مانع فهمیدن افراد از مشاهده آن‌ها می‌شود. شرکت آبسردار در سال 1378 در زمینه تولید لوازم ایمنی ساختمان شروع به‌کار کرد. پوشش ایمنی چشمش درب ICU از جمله محصولات این شرکت به‌شمار می‌رود. از طرفی از ویژگی‌های شرکت آبسردار می‌توان به ارسال رایگان محصولات، ضمانت و گارانتی و ارائه خدمات نصب در محل اشاره کرد.

پوشش ایمنی چشمی درب ایمنی چشمی درب آی سی یو محصول ایمنی آی سی یو پوشش ایمنی چشمی درب آی سی یو ICU چشمی درب را همواره حتی زمان استفاده بسته نگه داشته و باعث امنیت بیشتر برای منزل و محل کار می شود. قابل نصب برروی چشمی تمامی درب ها ارسال رایگان برای سفارش های 5 عدد به بالا با هزینه 25000 تومان (ICU) شرح کارکرد پوشش ایمنی چشمی درب : هدف از ارائه دستگاه آی سی یو ایجاد ایمنی بیشتر جهت اشخاصی است که درب منزل یا محل کار آنها مجهز به عدسی چشمی بوده و یا در حال اتخاذ تصمیم برای نصب آن میباشند. بطور معمول، مراجعه فرد ساکن منزل یا محل کار به محل چشمی درب و مشاهده طرف دیگر درب باعث تغییر و یا نوسان در نوری که وارد عدسی میگردد شده و به این ترتیب فرد مراجع میتواند متوجه شود که شخصی در داخل خانه در حال مشاهده وی میباشد. این مورد حتی برای عدسی های چشمی که مجهز به درپوش هستند نیز صادق میباشد، زیرا کنار زدن درپوش توسط فرد داخل نیز باعث اختلال در نور شده و طرف رو به بیرون عدس چشمی که در حالت عادی تاریک میباشد بلافاصله پس از کنار زدن درپوش و ورود نور اطراف چشمی در محوطه داخلی، شخص مراجع را مجدداً از مشاهده گردیدن توسط فردی در داخل خانه آگاه میسازد. به همین خاطر است که امروزه استفاده از دوربین های مدار بسته، صفحات نمایشگر الکترونیکی مجهز به دوربین در خارج از منزل و امثال آنها متداول گردیده و روشن است که استفاده از چنین تجهیزاتی مستلزم صرف هزینه بالا، ایجاد تغییرات در مجرای عدسی و تطابق آن با سیستم جدید، نیاز به باطری، برق، سلول های نوری ( که فقط در صورت وجود نور شارژ میشوند ) و امثالهم میباشند. دیافراگم دستگاه آی سی یو در حالت عادی بسته بوده و بنابراین ناظر خارجی همیشه عدسی چشمی را تاریک مشاهده مینماید. در زمان مراجعه فردی به درب منزل، آپارتمان، محل کار و غیره شخص داخل خانه پس از نزدیک شدن به چشمی درب، با قرار دادن چشم بر روی کاسه چشمی آی سی یو، کاملاً نفوذ نور اطراف عدسی را به داخل آن مسدود نموده و سپس با استفاده از اهرم تعبیه شده در آی سی یو دریچه آن را باز مینماید. پس از مشاهده مراجعه کننده، فرد داخل خانه بدون به وجود آمدن هرگونه اشکالی اختیار خواهد داشت که پاسخ مراجعه کننده را داده و یا با بستن دیافراگم چشمی و سپس برداشتن چشم از روی کاسه چشمی بدون اینکه فرد مراجعه کننده متوجه رویت وی شود از باز نمودن و یا پاسخ دادن به مراجعه کننده اجتناب نماید. طراحی دیافراگم و پوسته دستگاه آی سی یو به گونه ایست که شکاف ایجاد شده در پوسته در هر حالتی طی باز شدن دیافراگم مانع نفوذ نور از شکاف به داخل محفظه رابط آی سی یو گردیده و به این ترتیب در نور قابل رویت از عدسی واقع شده در بیرون درب هیچگونه تغییری به وجود نخواهد آمد. همچنین طراحی دیافراگم به نحویست که پس از مشاهده خارج درب از داخل دستگاه و آزاد نمودن اهرم، دیافراگم تحت اثر وزن خود به حالت بسته باز خواهد گشت. رعایت این نکته توسط کاربر ضروریست که تا بازگشت دیافراگم به حالت بسته از برداشتن چشم خود از روی کاسه چشمی خودداری نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه نمائید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کامران خوش کیش

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - میرداماد - بعد از مجتمع کامپیوتر - پلاک 482 - طبقه دوم شرقی - واحد 21

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/17080
پیشنهاد ایرانگان