سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

پخش باتری سافت

بورس سیم و کابل نسوز

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
16781
#
1
ستاره آگهی
کالای برق فردوس

فروشگاه کالای برق فردوس

امروزه مردم در طول شبانه روز به‌راحتی کارهای خود را انجام می‌دهند؛ اما در گذشته هنگام شب، با مشکلات و مسائل ناشی از عدم روشنایی، مواجه بودند. در نتیجه فعالیت‌های آن‌ها تنها در روشنایی که با نور خورشید تامین می‌شد صورت می‌گرفت. اما روشنایی نور خورشید برای آن‌ها کافی نبود و علاوه بر عدم روشنایی کافی، با مشکلات دیگری مثل گرما و فاسد شدن مواد غذایی مواجه بودند. بعدها که برق اختراع شد؛ یکی از مشکلات مهم، انتقال جریان برق به نقاط دور و نزدیک بود. به این ترتیب انواع سیم و کابل‌ انتقال دهنده جریان برق تولید و عرضه شد. فروشگاه کالای برق فردوس با اخذ نمایندگی از کارخانجات سیم و کابل مغان، سیم کابل البرز و سیم کابل لوشان، ارائه دهنده انواع سیم و کابل‌های فشار قوی، فشار متوسط و فشار ضعیف اعم از سیم و کابل آلومینیوم، سیم و کابل فرمان یا کابل کنترل، سیم و کابل عایق و روکش‌دار، سیم و کابل‌ کواکسیال، سیم و کابل ضد حریق، سیم و کابل پروفیلی، سیم و کابل شبکه و سیم و کابل‌های مخابراتی است. همچنین این فروشگاه، لوازم برقی مثل انواع فیوز، کلید، پریز، لوازم برق صنعتی و ملزومات روشنایی را نیز عرضه می‌کند. فروشگاه کالای برق فردوس با بیش از بیست و پنج سال سابقه و پنج شعبه در قلب بازار تهران در صنعت برق و انواع سیم و کابل در حال ارائه خدمات می‌باشد.

بورس سیم و کابل سیم و کابل بورس سیم و کابل مغان کابل آنتن مخابراتی بورس کابل فشار ضعیف و قوی بورس سیم و کابل البرز بورس سیم و کابل کرمان کابل فشار ضعیف و قوی بورس تجهیزات برقی ساختمانی تجهیزات برقی ساختمانی بورس مغان و البرز و کرمان انتن بورس آنتن کابل سکتور بورس کابل سکتور فیبر نوری بورس فیبر نوری بهترین قیمت سیم و کابل ارزانترین قیمت سیم و کابل بهترین قیمت سیم بهترین قیمت کابل ارزانترین قیمت سیم ارزانترین قیمت کابل بورس سیم و کابل فشار قوی بورس سیم فشار قوی بورس کابل فشار قوی عرضه کننده سیم و کابل فشار قوی عرضه کننده سیم فشار قوی عرضه کننده کابل فشار قوی بورس سیم فشار قوی و ضعیف بورس کابل فشار قوی و ضعیف بورس کابل جوش بورس کابل آلومینیوم بورس سیم و کابل البرز بورس سیم و کابل لوشان بورس سیم و کابل برق فروش و عرضه سیم کابل فشار قوی، سیم و کابل فشار ضعیف سيم و كابل مغان سيم و كابل البرز سيم و كابل لوشان سیم و کابل مخابراتی فروشگا های برق فردوس کابل آلومینیوم کابل جوش کابل فرمان سیم و کابل افشان و خشک سیم و کابل البرز سیم و کابل لوشان سیم و کابل برق سیم و کابل با بهترین قیمت سیم و کابل با بهترین کیفیت پخش سیم و کابل کابل برق استاندارد خرید کابل و برق استاندارد خرید کابل فرمان خرید کابل فشار قوی خرید کابل فشار ضعیف خرید کابل شبکه برق صنعتی خرید لوازم برقی خرید لوازم روشنایی خرید ملزومات برقی فروشگاه فردوس با بیش از بیست سال سابقه و پنج شعبه در قلب بازار تهران در صنعت برق و انواع سیم و کابل آماده ارائه خدمات می باشد. نماینده فعال از شهرستان پذیرفته می شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حاتمی

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - لاله زار - لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری - پاساژ تهران الکتریک - پلاک 419

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/16781
پیشنهاد ایرانگان