سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

تولید کننده لرزه گیرهای لاستیکی

شیلنگ های تخلیه بنزین

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کارگاه تانکرسازی هداوند

تانکرسازی ساخت تانکر هوایی ساخت تانکر زمینی

کد آگهی
165674
ستاره آگهی
1
کد آگهی
165674
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
تانکر سازی

کارگاه تانکرسازی هداوند

تانکر یا مخزن، محفظه‌ای برای نگهداری و جابه‌جایی سیالات است. تانکرها اغلب از فلز یا مواد پلیمیری و پلاستیکی ساخته می‌شوند. معمولا جهت ذخیره‌سازی گازها از مخازن آهنی و برای مایعات با توجه به خواص‌شان از فلزات یا مواد پلیمری گوناگون استفاده می‌کنند. به‌عنوان مثال تانکر استیل برای ذخیره و حمل مواد غذایی و لبنی، تانکر ورق سیاه برای مواد نفتی و تانکر گالوانیزه برای آب آشامیدنی کاربرد دارد. همین‌طور تانکر‌های پلاستیکی یا پلی‌اتیلن نیز برای نگهداری آب و مایعات اسیدی مناسب هستند. کارگاه تانکرسازی هداوند از دهه 70 هجری شمسی، در زمینه تولید تانکر‌های فلزی و عرضه تانکر‌های پلاستیکی فعالیت می‌کند. انواع تانکر زمینی، تانکر هوایی، تانکر ماشینی، مخزن حمل سوخت، تانکر ورق سفید، تانکر ورق سیاه و تانکر استنلس استیل، از جمله تولیدات این کارگاه تانکرسازی به‌شمار می‌روند. همچنین انواع تانکر‌های پلاستیکی و پلی‌اتیلن در سایز‌های مختلف و در اشکال گرد و چهار گوش از دیگر محصولاتی هستند که توسط کارگاه تانکرسازی هداوند تهیه و عرضه می‌شوند. ضمنا از ویژگی‌های این کارگاه تانکرسازی می‌توان به مشاوره، طراحی و ساخت طبق سفارشات و ارسال محصولات به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

ساخت انواع تانکرهوایی تانکرسازی تولید و فروش انواع تانکر هوایی خرید و فروش انواع تانکر هوایی تانکرسازی هداوند خرید و فروش انواع تانکر و پلاستیکی خرید و فروش انواع تانکر هوایی، زمینی، ماشینی خرید و فروش انواع تانکر هوایی خرید و فروش انواع تانکر زمینی خرید و فروش انواع تانکر ماشینی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 15 اسفند 1399www.irangan.com/165674
پیشنهاد ایرانگان
1