سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه تخصصی موسیقی برومند

آموزشگاه موسیقی در نارمک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
15824
#
7
ستاره آگهی
آموزشگاه موسیقی محدوده تهرانپارس

آموزشگاه موسیقی هارمونی

موسیقی در همه ابعاد زندگی نفوذ کرده است به‌طوری که هر ملتی با نوعی موسیقی شناخته می‌شود. به ترکیب و نت‌نویسی برای اجرای نوازنده، آهنگسازی می‌گویند. آهنگساز کسی است که با تسلط بر اصول آهنگسازی، سازشناسی و ترکیب‌بندی، می‌تواند ایده‌های خود را در قالب قطعات موسیقی پیاده‌سازی کرده و اجرا کند. آموزشگاه موسیقی هارمونی با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش انواع ساز موسیقی و آهنگسازی فعالیت می‌کند.

 تار، سه‌تار، سنتور، تمبک، قانون، چنگ، دف، پیانو، ویولن، هارپ، گیتار کلاسیک، پاپ، فلامینکو، بیس و الکتریک؛ کیبورد، کاخن، هارمونیکا، سلفژ هارمونی و کنترپوآن، از جمله کلاس‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌روند. ارائه مشاوره برای استعدادیابی و انتخاب ساز، آموزش به کودکان در فضای مخصوص، برگزاری جلسات روانشناسی و روان‌شناختی با حضور کارشناس و برپایی کنسرت سالیانه هنرجویان از دیگر خدمات آموزشگاه موسیقی هارمونی می‌باشند. همچنین از ویژگی‌های این آموزشگاه می‌توان به برگزاری مسابقات موسیقی کودک از سال 1382 و کارگاه‌ تربیت شنوایی و ریتم‌شناسی اشاره کرد.

آموزش موسیقی کودک موسیقی مادر و کودک آموزش سازهای کلاسیک آموزشگاه موسیقی در فلکه اول آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی در شرق تهران آموزشگاه ارف کودکان در تهرانپارس بهترین آموزشگاه موسیقی محدوده تهرانپارس بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی محدوده منطقه 4 آموزشگاه موسیقی محدوده شرق تهران بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس آموزشگاه موسیقی با تعرفه دولتی در تهرانپارس آموزشگاه هارمونی دنیای موسیقی آموزشگاه تخصصی موسیقی کودکان و بزرگسالان آموزشگاه موسیقی هارمونی آموزش موسیقی به کودکان و بزرگسالان آموزش موسیقی کودک محدوده تهرانپارس آموزش ارف محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی کودکان و بزرگسالان محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی به کودکان 2 تا 4 سال همراه با حضور مادران آموزش گام به گام موسیقی کودکان و بزرگسالان محدوده تهرانپارس تدریس کلیه سازهای ایرانی محدوده تهرانپارس برقراری کلاس های آواز ایرانی محدوده تهرانپارس آموزشگاه موسیقی محدوده شرق تهران آموزشگاه موسیقی محدوده تهرانپارس آموزش موسیقی کودک 2 تا 4 سال شیوه ای نوین در آموزش موسیقی به کودکان زیر 4 سال با حضور مادران - مادر و کودک - تربیت شنوایی و ریتم اولین جلسه کلاس به صورت رایگان برگزار می شود. آموزش موسیقی کودک - ارف - 4 تا 8 سال به صورت بازی موسیقی، بلز، فلوت و ریتم به سرپرستی پرستو و آرزو قنبری با حضور روانشناسان مجرب جهت برگزاری جلسات مشاوره و آزمون های روانشناختی مسابقه آموزش موسیقی کودک موسسه از سال 82 تا کنون تدریس کلیه سازهای ایرانی و کلاسیک کلاس های آواز ایرانی و کلاسیک با کنسرت سالیانه هنرجویان با مدیریت سعید ثابتی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

سعید ثابتی

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه4 - تهرانپارس - پایین تر از فلکه اول - روبروی تالار یاران محمد - پلاک 9 - طبقه 9

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 30 خرداد 1398www.irangan.com/15824