سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ساخت انواع هود آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
155551
#
7
ستاره آگهی
اسید سازان کویر

شرکت اسید سازان کویر

سولفات پتاسیم چه کاربردی دارد سولفات پتاسیم یک ترکیب شیمیایی سفید رنگ است که به‌طور کامل در آب حل شده و اما ته نشین نمی‌شود. سولفات پتاسیم یکی از منابع مفید جهت تامین گوگرد و پتاسیم مورد نیاز برای رشد گیاه است که پس از حل نمودن در آب برای آبیاری قطره‌ای گیاه استفاده می‌شود. همچنین از دیگر فواید سولفات پتاسیم می‌توان به افزایش‌دهنده مقاومت محصولات به آفات، پیشگیری از تجمع نیترات در محصولات کشاورزی و کاهش‌‌دهنده PH در ریشه اشاره کرد. 

 

معرفی شرکت اسیدسازان کویر شرکت اسیدسازان کویر با سال‌ها سابقه در زمینه تولید اسید کلریدریک و سولفات پتاسیم فعالیت می‌کند. ساخت تجهیزات ماشین‌آلات صنایع شیمیایی، سازنده خط تولید اسید کلریدیک به ظرفیت 20 و 30 تن در روز، ساخت خط تولید اسید فلوریدریک به ظرفیت 2 تن در روز، تولید برج‌های جذبی، تولید الواتور، نوار نقاله، میکسر، سیلیکون، اسکو فن تمام PVC، جوشکاری PVC و پلی‌اتیلن و انجام پایپنگ پروژه‌‎ها از جمله محصولات و خدمات این شرکت به‌شمار می‌روند. ویژگی‌های شرکت اسیدسازان کویر تست کیفیت محصولات، ارسال سولفات پتاسیم به سراسر کشور، پذیرش سفارشت و بهره‌گیری از پرسنل با تجربه از مزایای رقابتی شرکت اسیدسازان کویر محسوب می‌شوند.

محمدرضا چیتگران اسیدسازان کویر یافضل به حق ابالفضل سازنده خط تولید سولفات پتاسیم اسید سازان کویر ساخت و تجهیزات ماشین آلات صنایع شیمیائی سازنده خط تولید اسید کلریدیک به ظرفیت 20 و 30 تن در روز سازنده خط تولید سولفات سدیم به ظرفیت 20 و 30 تن در روز سازنده خط تولید اسید فلوریدریک به ظرفیت 2 تن در روز سازنده مبدل های حرارتی سازنده برج های جذبی سازنده فن تمام PVC سازنده الواتور، نوار نقاله، میکسر، سیلیکون، اسکو فن تمام PVC جوشکاری PVC و پلی اتیلن انجام پایپنگ پروژه ها شرکت اسیدسازان کویر با شماره ثبت 1687 نصب و راه اندازی بیش از 20 خط تولید اسیدکلریدریک و سولفات سدیم را در کارنامه خود دارد گویاترین دلیل توانمندی ما پیشینه ماست. اسیدسازان کویر با مدیریت آقای چیتگران سازنده خط تولید سولفات پتاسیم تولید کننده سولفات پتاسیم سازنده خط اسید کلریدریک سازنده خط تولید سولفات سدیم 1-درصد وزنی پتاسیم: K2O از 50 الی 52 2-درصد وزنی کلر (زیر یک): 0/5 3-درصد وزنی گوگرد: 17S الی 18 پودری و گرانول تولید کننده سولفات پتاسیم محتویات CL میزان 1 درصد محتویات K2O میزان 51 تا 52 درصد محتویات S میزان 17/5 تا 18 درصد محتویات PH میزان 3 الی 4 درصد کود سولفات پتاسیم پودری با قابلیت انحلال عالی مناسب برای انواع سیستم های زراعت و باغات معرفی محصول: سولفات پتاسیم پودری قابل حل در آب می باشد که برای تامین پتاسیم و گوگرد مورد استفاده قرار می گیرد. ضرورت استفاده از این کود در جلوگیری از خشکیدگی سر شاخه ها و جلوگیری از پوکی میوه های آجیلی و دانه غلات و محافظت گیاه در برابر آفات و سرمازدگی و تنش کم آبی می باشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمدرضا چیتگران

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/155551
پیشنهاد ایرانگان