سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ایمنی چشمی درب

آتش خاموش پارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
14540
#
3
ستاره آگهی
نمایندگی اصلی سیماران

فروشگاه سیماران

امنیت و حفاظت ساختمان‌ها اهمیت زیادی دارد. برای تامین امنیت و کنترل تردد افراد در ساختمان‌ها از تجهیزات و وسایلی اعم از دوربین مداربسته، آیفون تصویری، درب‌ آکاردئونی، درب‌ پارکینگی و موارد این چنینی استفاده می‌کنند. تجهیزات ایمنی و سیستم‌های حفاظتی دارای مزایایی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به محافظت از اطلاعات، بالا بردن ایمنی، بازداری و ممانعت از بروز جرم و حادثه، شناسایی بهتر ساکنان و افراد و ایجاد آرامش روانی اشاره کرد. فروشگاه سیماران در سال 1377 در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های حفاظتی ساختمان‌های مسکونی، اداری و صنعتی شروع به‌کار کرد. طراحی، اجرا و نظارت بر دوربین‌های مداربسته و دزدگیر اماکن، طراحی و نصب سیستم اعلام حریق، نصب انواع آیفون تصویری، آنتن مرکزی، درب‌بازکن اتوماتیک پارکینگی، نصب درب‌بازکن اتوماتیک کرکره‌ای و درب‌بازکن شیشه‌ای، از جمله خدمات این فروشگاه محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های فروشگاه سیماران می‌توان به ارائه مشاوره، بازدید از محل و برآورد هزینه قبل از انجام پروژه اشاره کرد.

نمایندگی سیماران در لاله زار نمایندگی رسمی سیماران نمایندگی سیماران محدوده لاله زار نمایندگی سیماران در لاله زار نمایندگی اصلی سیماران در لاله زار نمایندگی رسمی سیماران در لاله زار طراحی و نصب آنتن مرکزی نمایندگی رسمی سیماران نمایندگی مرکزی سیماران طراحی، اجرا و نظارت سیستم های حفاظتی طراحی، اجرا و نظارت دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن طراحی، اجرا و نظارت سیستم اعلان حریق طراحی، اجرا و نظارت درب اتوماتیک طراحی و اجرا جک پارکینگی طراحی، اجرا و نظارت آیفون تصویری طراحی، اجرا و نظارت آنتن مرکزی طراحی، نظارت و اجرا صاعقه گیر طراحی و اجرا انواع کرکره برقی طراحی، اجرا و نظارت درب شیشه ای و راه بند اجرا و نظارت آیفون تصویری پروژه های اداری و مسکونی طراحی و نصب ماهواره مرکزی طراحی و نصب گیرنده دیجیتال بورس انواع دربازکن تصویری بورس گیرنده تلویزیونی دیجیتال بورس سیستم های حفاظتی بورس دوربین های مداربسته بورس دزدگیر اماکن و کنترل تردد بورس دربازکن های اتوماتیک پارکینگی بورس دربازکن های اتوماتیک کرکره ای بورس دربازکن های اتوماتیک شیشه ای

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمود فرشبافی

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - لاله زار - لاله زار شمالی - تقاطع منوچهری - پاساژ سبحان - طبقه سوم - واحد 335

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/14540
پیشنهاد ایرانگان