سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

جراحی سر و گردن

چشم پزشکی محدوده تهرانپارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک سمعک غدیرخم

ادیولوژیست کلینیک شنوایی سنجی تجویز سمعک

کد آگهی
135309
ستاره آگهی
7
کد آگهی
135309
#
7
ستاره آگهی
سمعک و ارزیابی شنوایی

کلینیک سمعک غدیرخم

آلودگی صوتی، کار در مراکز پر سر و صدا، ضربه و تصادف از دلایل عمده کم‌شنوایی محسوب می‌شوند که اگر به‌موقع شناسایی و درمان نشوند، می‌توانند فرد را ناشنوا کنند. یکی از راهکارهایی که برای درمان کم‌شنوایی پیشنهاد می‌شود استفاده از سمعک است. شنوایی‌سنجی به علم مطالعه و شناخت مشکلات گوش می‌گویند. شنوایی‌سنج کارشناسی است که با استفاده از دستگاه و وسایل مختلف به ارزیابی کیفیت شنوایی افراد می‌پردازد. 

کلینیک سمعک غدیرخم با سال‌‌ها سابقه، در زمینه شنوایی‌سنجی، تجویز و فروش سمعک فعالیت می‌کند. سمعک نامرئی، سمعک دیجیتال، سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی؛ باتری سمعک ضد صوت، ضد آب و انواع شارژر سمعک، از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌روند. امکان تست سمعک قبل از تجویز، تعویض سمعک کهنه با نو، مشاوره رایگان، ارائه سمعک برای اطفال و عرضه برندهای آمریکایی، کانادایی، سوئیسی، دانمارکی و آلمانی از ویژگی‌های کلینیک سمعک غدیر خم می‌باشند.

کلینیک سمعک و شنوایی سمعک و ارزیابی شنوایی در سعادت آباد بورس سمعک در سعادت آباد ارزیابی شنوایی در سعادت آباد سمعک نامرئی و هوشمند در سعادت آباد سمعک هوشمند در سعادت آباد سمعک دیجیتال در سعادت آباد سمعک نامرئی در سعادت آباد توانبخشی شنوایی و تعادل محدوده سعادت آباد سمعک آنالوگ محدوده سعادت آباد کلینیک سمعک محدوده سعادت آباد کلینیک شنوایی انجام کلیه آزمایشات شنوایی سنجی شامل : ادیومتری، تمپانومتری ABR ,ECOCHG ،OAE تجویز انواع سمعک های دیجیتال، هوشمند داخل گوشی، نامرئی، پشت گوشی تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های جدید ساخت انواع قالب های ضدآب، ضد صوت و قالب سمعک تجویز سمعک برای کودکان و اطفال امکان انجام تست قبل از سفارش ارائه برترین سمعک های کانادا، سوئیس، دانمارک و آلمان نقد و اقساط مشاوره رایگان تجویز سمعک در منزل عرضه باتری و انواع وسایل جانبی سمعک بهترین سمعک را از ما بخواهید

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

رامین صالحی عیسی

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - پاسداران - نگارستان هشتم - میدان فرخی یزدی - کلینیک غدیر خم - طبقه دوم - اتاق 36 -

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان سرو شرقی - مجتمع پایدار - واحد 402

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/135309
پیشنهاد ایرانگان