سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

برش بتون قنبرپور

کاشی کاری مساجد و حسینیه ها

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
شرکت آجر حقیقت

تولید بلوک دیواری انواع بلوک های دیواری تولید و فروش بلوک تیغه ای

کد آگهی
13303
ستاره آگهی
2
کد آگهی
13303
#
2
ستاره آگهی
آجر سفال در یزد

شرکت آجر حقیقت

آجر یکی از مصالح ساختمانی است که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. آجر مخلوطی از خاک رس، ماسه، سنگ آهک و فلدسپات است که در کوره‌های آجرپزی ساخته می‌شود و دارای انواع مختلفی اعم از آجر جوش، آجر پخته و آجر خام می‌باشد که با توجه به نوع‌ آن، کاربردهای متفاوتی دارد.

شرکت آجر حقیقت با سال‌ها سابقه در زمینه تولید و عرضه انواع آجر فعالیت می‌کند. بلوک سیمانی معمولی، بلوک تیغه‌ای، بلوک پرلیتی سقفی، بلوک دیواری 10 سانتی و بلوک دیواری 15 سانتی، از جمله محصولات این شرکت به‌شمار می‌روند. همچنین از ویژگی‌های شرکت آجر حقیقت می‌توان به استفاده از مواد اولیه مرغوب، پذیرش سفارشات و آمادگی همکاری با پیمانکاران ساختمانی اشاره کرد.

تولید آجر سفال در یزد تولید کننده آجر سفال در یزد آجر سفالی در یزد آجر سفال در یزد آجر سفال 10 سانتی در یزد آجر سفال 15 سانتی در یزد آجر سفال یزد آجر سفال آجر سفالی بلوک سفال بلوک سفال در یزد تولید بلوک سفال در یزد بلوک سفالی بلوک سفالی در یزد تولید کننده بلوک سفالی در یزد بلوک سفالی 10 سانتی در یزد بلوک سفالی 15 سانتی در یزد بلوک سفال 10 سانتی در یزد بلوک سفال 15 سانتی در یزد آجر سفال آجر سفالی بلوک تیغه ای بلوک دیواری بلوک سفالی تولید کننده آجر سفال در یزد فروش آجر سفال در یزد آجر سفال در یزد آجر در یزد تولید آجر در یزد تولید تیغه و بلوک دیواری در یزد بورس تیغه و بلوک دیواری در یزد تولید انواع بلوک های دیواری در یزد تولید بلوک دیواری 10 سانتی در یزد تولید بلوک دیواری 15 سانتی در یزد تولید و فروش بلوک دیواری در یزد تولید و فروش بلوک تیغه ای در یزد تولید تیغه و بلوک دیواری بورس تیغه و بلوک دیواری تولید انواع بلوک های دیواری تولید بلوک دیواری 10 سانتی تولید بلوک دیواری 15 سانتی تولید و فروش بلوک دیواری تولید و فروش بلوک تیغه ای

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

عباس دهقان دهنوی

تلفن

وب سایت

آدرس

یزد - یزد - اکرم آباد - شرکت آجر حقیقت

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/13303
پیشنهاد ایرانگان