سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خانه سالمندان محدوده شهرک غرب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مرکز نگهداری سالمندان نورسته

مرکز نگهداری و پزشکی نگهداری سالمند نگهداری شبانه روزی سالمند

کد آگهی
1327
ستاره آگهی
7
کد آگهی
1327
#
7
ستاره آگهی
خانه سالمندان شبانه روزی

مرکز نگهداری سالمندان نورسته

مرکز نگهداری و توانبخشی سالمندان نورسته 

مرکز نگهداری و توانبخشی نورسته در سال 1381 با اخذ مجوز رسمی از سازمان بهزیستی در زمینه مراقبت از افراد سالمند شروع به‌کار کرد. نگهداری از افراد سالمند و ناتوان مبتلا به بیماری‌های مختلف اعم از مشکلات حرکتی، اسکلتی، ناتوانی جسمانی و همین‌طور انجام امور مربوط به تزریقات، سونداژ، پانسمان و اجرای دستورات پزشکی و غذایی هر سالمند به‌طور جداگانه، از جمله خدمات این مرکز نگهداری و توانبخشی محسوب می‌شوند. همچنین از دیگر خدمات مرکز نگهداری و توانبخشی سالمندان نورسته می‌توان به حضور پزشک، فیزیوتراپیست، روانشناس، مددکار، کاردرمانگر، کارشناس پرستاری، مسئول تغذیه و مربی ورزش اشاره کرد.

 

نقاط قوت مرکز نگهداری و توانبخشی سالمندان نورسته 

مشاوره تلفنی و حضوری پیش از پذیرش، بهره‌گیری از پرسنل با تجربه، واحدهای مجزا برای اسکان سالمندان، برخورداری از فضای سبز برای بهبود روحیه و افزایش نشاط سالمندان، برگزاری اعیاد و جشن‌‌ها و کنترل محیط مرکز نگهداری با استفاده از دوربین مداربسته به‌صورت شبانه روزی از مزایا و ویژگی‌های خانه سالمندان نورسته به‌شمار می‌آیند.

خانه سالمندان محدوده شمال تهران خانه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان خانه سالمندان نورسته خانه سالمندان محدوده نیاوران خانه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده نیاوران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان شبانه روزی مرکز تخصصی نگهداری از سالمندان مرکز جامع نگهداری و توانبخشی سالمندان سرای سالمندان سرای سالمند سرا و آسایشگاه سالمند سرا و آسایشگاه سالمندان خانه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان نورسته با ارائه خدمات مراقبت از سالمندان و خدمات پزشکی و پرستاری به صورت شبانه روزی با همکاری پزشکان متخصص در محیطی گرم و با امکانات رفاهی بی نظیر پذیرای عزیزان شما می باشد. خانه سالمندان نورسته مکانی برای زندگی کردن و شاد بودن خانه سالمندان تحت نظارت سازمان بهزیستی منطقه شمیرانات خانه سالمندان نورسته در سال 1381 به مدیریت خانم کردی با مجوز از سازمان محترم بهزیستی تاسیس گردیده در ارزشیابی های مکرر رتبه درجه ممتاز در سازمان مربوطه را کسب نموده است. همواره سعی بر آن داشته و داریم که در نهایت صداقت و مهرورزی به فعالیت خود ادامه داده و در حد توان و امکان خدمات خود را با کیفیت و کمیت در خور شخصیت سالمندان این مرز و بوم در پناه خداوند مهربان ارائه نمائیم. ظرفیت مرکز 60 نفر خانم و آقا می باشد که در طبقات مجزا پذیرایی می شوند. خدمات ارائه شده در مرکز شبانه روزی نورسته : حضور پزشک فیزیوتراپ روانشناس مددکار کارشناس پرستاری 24 ساعته کار درمانگر مسئول تغذیه و مربی به طور مداوم و روزانه پنجشنبه ها صبح و جمعه ها صبح و یکشنبه ها و سه شنبه ها بودن در کنارتان افتخار ماست مرکزتخصصی، زیبا و مطمئن

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نرگس کردی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

وب سایت

اینستاگرام

www.instagram.com/norasteh20

تلگرام

norasteh20

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - خیابان نیاوران - مقدسی - مژده سابق - خیابان محمود احمدی زمانی - بن بست نوید - پلاک 3

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/1327
پیشنهاد ایرانگان