سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

فوق تخصص خون و انکولوژی اطفال

کلینیک اسپیچ تراپی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک فیزیوتراپی مدائن

فیزیوتراپی مدائن فیزیوتراپی درمانی درمان فیزیوتراپی

کد آگهی
13260
ستاره آگهی
1
کد آگهی
13260
#
1
ستاره آگهی
فیزیوتراپی تهران نو

کلینیک فیزیوتراپی مدائن

نقش فیزیوتراپی در درمان بیماری‌ها فیزیوتراپی یکی از روش‌های درمانی است که در آن انواع درد و بیماری‌های استخوانی با استفاده از تمرینات ورزشی و تجهیزات الکتریکی درمان می‌کنند. در واقع فیزیوتراپی به منظور به حداقل رساندن عوارض بیماری‌ها و تسکین‌دردهای استخوانی جهت توانبخشی به بیمار برای انجام کارهای خود به تنهایی انجام می‌شود. فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپی و یا کارشناس فیزیوتراپی انجام می‌شود. معرفی خدمات کلینیک فیزیوتراپی مدائن کلینیک فیزیوتراپی مدائن با سال‌ها سابقه در زمینه درمان انواع بیماری‌های حرکتی فعالیت می‌کند. درمان دردهای مزمن، درمان سردردهای ناشناخته، درمان خار پاشنه، دردهای عضلانی مزمن، کمردرد، دیسک کمر، درد لگن، دیسک گردن، گرفتگی گردن، درمان چاقی و لاغری، از جمله خدمات این کلینیک به‌شمار می‌روند. همچنین لیزرتراپی، مگنت‌تراپی و مکانوتراپی، از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی مدائن محسوب می‌شوند. معرفی ویژگی‌های کلینیک فیزیوتراپی مدائن از مزایای کلینیک فیزیوتراپی مدائن می‌توان به ارائه مشاوره رایگان، انجام خدمات در منزل، استفاده از تجهیزات و وسایل درمانی به روز ، طرف قرارداد با بیمه‌های اصلی و بانک و بهره‌گیری از فیزیوتراپیست خانم و آقا اشاره کرد.

فیزیوتراپی در تهران نو فیزیوتراپی محدوده تهران نو فیزیوتراپی مجهز در تهران نو فیزیوتراپی مجهز تهران نو فیزیوتراپی مجهز محدوده تهران نو لیزر تراپی در تهران نو لیزر تراپی محدوده تهران نو لیزر تراپی تهران نو مجهزترین مرکز فیزیوتراپی در تهران نو مجهزترین فیزیوتراپی در تهران نو فیزیوتراپی تهران نو فیزیوتراپی محدوده شرق تهران فیزیوتراپی در شرق فیزیوتراپی تخصصی بی اختیاری ها درمان آرتزها و صدمات کار و ورزش درمان قطعی بیماری های مزمن اسکلتی مجهز به لیزر تراپی و مگنت تراپی فیزیوتراپی در شرق تهران فیزیوتراپی در تهران نو ( مدائن ) فیزیوتراپی مدائن فیزیوتراپی درمانی مرکز فیزیوتراپی درمان دردهای عضلانی مزمن درمان فیزیوتراپی درمان دردهای مزمن با فیزیوتراپی درمان سردردهای ناشناخته اگر از درد خار پاشنه، دردهای عضلانی مزمن، سردردهای ناشناخته و چاقی خود خسته شدید برای درمان قطعی شاک ویو را به خاطر بسپارید شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 7 شب

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مدائن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه13 - تهران نو - خیابان دماوند - چهارراه خاقانی - خیابان هاشمی - کوچه عنصری - پلاک 17 - واحد 4

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/13260
پیشنهاد ایرانگان