سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دارالترجمه 611 ماهان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
1305
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
دفتر تخصصی ترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی بهمنیان

با پیدایش زبان‌های گوناگون، ترجمه نقش مهمی در ارتباطات جوامع ایفا می‌کند. به تبدیل و تفسیر یک زبان به زبانی دیگر ترجمه می‌گویند. مترجم شخصی است که مفاهیم زبان مبدا را به زبان مقصد انتقال می‌دهد. ترجمه انواع مختلفی دارد که ترجمه آزاد، تحت‌اللفظی، کلمه‌به‌کلمه و ترجمه اسناد و مدارک، از جمله آن می‌باشند. دارالترجمه بهمنیان در سال 1365 با اخذ مجوز رسمی از قوه قضاییه تاسیس شد. ترجمه متون به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی و عربی؛ ترجمه تخصصی وب سایت، ترجمه متون تخصصی پزشکی، صنعتی، فنی؛ ترجمه کلیه قراردادها، اسناد و مدارک بازرگانی و ترجمه گواهی اشتغال به کار از خدمات این دارالترجمه محسوب می‌شوند. همچنین ترجمه رسمی اسناد و مدارک با تاییدیه قوه قضاییه، ترجمه متون مرتبط با وزارت علوم، وزارت بهداشت، وزارت امور خارجه؛ اتاق بازرگانی و روزنامه‌های رسمی؛ مشاوره در اخذ ویزای کانادا، استرالیا، پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی و اعزام دانشجو از دیگر خدمات دارالترجمه رسمی بهمنیان به‌شمار می‌آیند. ضمنا این دارالترجمه آماده همکاری با موسسات، ارگان‌ها و آژانس‌های مسافرتی، توریستی و گردشگری نیز می‌باشد.

دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه رسمی دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دفتر تخصصی ترجمه دارالترجمه رسمی بهمنیان (اندیشه 14) دارالترجمه محدوده وزراء گروه دارالترجمه بهمنیان (اندیشه 14) و انجمن نوین در سال 1365 با مجوز اداره کل فنی قوه قضائیه در تهران تاسیس شد و با تکیه بر مدیریت علمی و با بهره گیری از بهترین مترجمان با بهترین سطح کیفی در ترجمه می توان ادعا کرد دارالترجمه ما بهترین موسسه ترجمه در سراسر کشور است و با خدمت رسانی دقیق و سریع رضایت مشتریان گرامی را طلب می کند. دفتر ترجمه بهمنیان (اندیشه 14) و انجمن نوین ترجمه تخصصی وب سایت ترجمه متون تخصصی و دانشگاهی ترجمه حرفه ای مقاله های دانشگاهی و متون پزشکی ترجمه تضمینی متون مهندسی ترجمه تخصص متون صنعتی ترجمه تضمینی متون فنی و تخصصی ترجمه تحقیقات دانشجویی دفتر ترجمه بهمنیان اندیشه 14 و انجمن نوین ترجمه رسمی اسناد و مدارک با تاییدیه قوه قضائیه و وزارت کشور مشاوره در اخذ ویزای کانادا، استرالیا و اعزام دانشجو مشاوره در اخذ ویزای سفارت خانه ها و اعزام دانشجو پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارجی، اخذ ویزا و اعزام دانشجو دفتر ترجمه رسمی بهمنیان (اندیشه 14) و انجمن نوین ترجمه پایان نامه و کلیه مدارک دانشجویی و تحقیقات علمی، فنی و تخصصی ترجمه کلیه قراردادهای بازرگانی و اسناد و مدارک بازرگانی همکاری با موسسات، ارگان ها و آژانس های مسافرتیريال توریستی و گردشگری ترجمه کلیه متون و مدارک رسمی و غیررسمی در اسرع وقت ترجمه کلیه متون مرتبط با وزارت علوم، وزارت بهداشت، اتاق بازرگانی، روزنامه های رسمی، وزارت خارجه، حقوقی و قضائیه ترجمه و اخذ تایید مدارک مربوط به مهاجرت کانادا مهاجرت به کانادا به همراه تاییدیه قوه قضائیه، وزارت خارجه و اخذ ویزا مهاجرت به استرالیا به همراه تاییدیه قوه قضائیه، وزارت خارجه و اخذ ویزا دفتر ترجمه رسمی بهمنیان اندیشه 14 و انجمن نوین ترجمه متن به زبان انگلیسی ترجمه متن به زبان به زبان آلمانی ترجمه متن به زبان فرانسوی ترجمه متن به زبان ایتالیایی ترجمه متن به زبان اسپانیایی یا اسپانیولی ترجمه متن به زبان روسی ترجمه متن به زبان عربی، ترکی و ارمنی ترجمه متن به تمام زبان های زنده دنیا با مدیریت خانم بهمنیان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 اسفند 1397www.irangan.com/1305
پیشنهاد ایرانگان