سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولیدکننده تجهیزات دامپزشکی

دامپزشکی پایتخت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
12966
#
1
ستاره آگهی
نوین پت

کلینیک دامپزشکی نوین پت

دامپزشکی رشته‌ای است که به مطالعه، شناخت، پیشگیری و درمان بیماری‌های انواع حیوانات و پرندگان می‌پردازد. در واقع دامپزشکی علمی است که به دامپزشکان کمک می‌کند تا علاوه بر شناخت بیماری‌های حیوانات از انتقال بعضی از آن‌ها به انسان نیز جلوگیری شود. 

کلینیک دامپزشکی نوین پت از سال 1379 در زمینه جراحی و درمان بیماری‌‌های انواع حیوانات و پرندگان زینتی فعالیت می‌کند. تشخیص بیماری، سونوگرافی، جراحی، ارتوپدی، واکسیناسیون، جرم‌گیری دندان، کاشت میکروچیپ، صدور شناسنامه سلامت حیوانات برای خروج از کشور و بیمه حیوانات میکروچیپ‌دار، از جمله خدمات این کلینیک دامپزشکی به‌شمار می‌آیند. همچنین کلینیک دامپزشکی نوین پت انواع لوازم و ملزومات مورد نیاز حیوانات، اعم از خوراکی و وسایل نگهداری را نیز عرضه می‌کند. ضمنا از ویژگی‌های این کلینیک دامپزشکی می‌توان به برگزاری جلسات درمانی به‌طور منظم و ویزیت در منزل اشاره کرد.

صدور گواهی سلامت واکسیناسیون حیوانات خانگی کلینیک دامپزشکی نوین پت دکتر سیدعلیرضا سجادی نظام پزشکی : 3517 ارائه کلیه خدمات بهداشتی و درمانی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی واکسیناسیون حیوانات خانگی میکر.چیپ گذاری حیوانات خانگی سونوگرافی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی جراحی و جرم گیری دندان حیوانات خانگی صدور شناسنامه بهداشتی و الکترونیکی حیوانات صدور گواهی سلامت حیوانات برای خروج از کشور بیمه حیوانات میکرو چیپ دار لوازم جانبی ویزیت در محل مراجعه با تعیین وقت قبلی هر روز با تعیین وقت قبلی هر روز از ساعت 9 صبح الی 9 شب حتی تعطیلات

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علیرضا سجادی

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - نیاوران - روبروی درمانگاه شهرداری - پلاک 207

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 28 خرداد 1398www.irangan.com/12966
پیشنهاد ایرانگان