سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دوره فشرده آشپزی و شیرینی پزی

آموزشگاه خیاطی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آموزشگاه برق کار و صنعت

آموزشگاه برق ساختمان کار و صنعت آموزشی متفاوت

کد آگهی
12491
ستاره آگهی
3
کد آگهی
12491
#
3
ستاره آگهی
آموزشگاه برق ساختمان و صنعتی

آموزشگاه برق کار و صنعت

برقکاری به انتقال انرژی الکتریسیته برای روشنایی اماکن و راه‌اندازی دستگاه‌ها و سیستم‌های الکتریکی می‌گویند. برقکاری به دوسته برقکاری عمومی و صنعتی تقسیم می‌شود که برقکاری عمومی مربوط به مراکز مسکونی، ادارای و تجاری می‌باشد؛ درحالی که برقکاری صنعتی با برق سیستم و دستگاه‌های کارگاه و کارخانجات سروکار دارد. از طرفی از آن‌جایی که برق نیرویی قدرتمند و خطرناک است؛ حرفه برقکاری نیاز به آموزش و مهارت بالایی دارد. 

آموزشگاه کار و صنعت از سال 1383 در زمینه آموزش برقکاری عمومی و صنعتی فعالیت می‌کند. برق‌کشی ساختمان، برق‌کشی صنعتی کارگاه‌ها و کارخانجات؛ نحوه استفاده از ابزار برق، نصب و سیم‌کشی مدارهای الکتریکی، راه‌اندازی و تعمیر موتورهای الکتریکی، نصب و سیم‌کشی دستگاه‌های حفاظتی و آشنایی با تجهیزات ایمنی، از جمله کلاس‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌روند. همچنین آموزشگاه کار و صنعت، برقکاری مراکز مختلف ساختمانی و صنعتی را نیز انجام می‌دهد. ضمنا از ویژگی‌های این آموزشگاه می‌توان به ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای به کارآموزان و معرفی آن‌ها به بازار کار اشاره کرد.

آموزشگاه برق ساختمان درجه 1 آموزشگاه برق ساختمان درجه 2 آموزش برق ساختمان درجه 1 آموزش برق ساختمان درجه 2 بهترین آموزشگاه برق ساختمان در تهران عالی ترین آموزشگاه برق ساختمان در تهران آموزش برق ساختمان درجه 1 و 2 آموزش برق ساختمان به صورت کامل بهترین آموزشگاه برق ساختمان در شمال تهران بهترین آموزشگاه برق ساختمان محدوده شمال تهران آموزشگاه کار و صنعت آموزش برق ساختمان و صنعتی آموزشگاه برق دولتی و کارودانش آموزشگاه برق ساختمان محدوده پاسداران و هروی آموزشگاه برق صنعتی محدوده پاسداران و هروی آموزشگاه برق محدوده منطقه 1 و 2 و 3 و 4 آموزشگاه کار و صنعت آموزش تخصصی برق ساختمان آموزش تخصصی و تضمینی برق صنعتی آموزش برق ساختمان محدوده هروی تا رسالت آموزش برق صنعتی محدوده هروی تا رسالت آموزش متفاوت با نازلترین قیمت برای کاریابی می توانید آموزش لازم را در زمینه های : برق صنعتی، برق ساختمان، استفاده از ابزار برق با مهارت های فوق العاده ببینید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شادمان ماهان

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - پاسداران - میدان هروی - خیابان مکران جنوبی - کوچه هفتم - پلاک 25

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/12491
پیشنهاد ایرانگان