سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

توزیع کننده ایرانیت

پخش سنگ مرمریت آباده

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
114735
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
تولید مرمریت دهبید

شرکت یاقوت سرخ آرشا

سنگ از جمله مصالحی است که در ساختمان‌سازی به ویژه نمای ساختمان کاربرد زیادی دارد. اما از آن‌جایی که نمای ساختمان همواره در معرض آب و هوا است؛ سنگ ساختمان باید طوری باشد که در مقابل شرایط جوی دوام بیاورد. یکی از سنگ‌هایی که در ساختمان به‌کار گرفته می‌شود مرمریت نام دارد. مرمریت سنگ آهکی و دگرگون شده‌ای با مقاومت بالا می‌باشد که از آن به وفور در نمای ساختمان استفاده می‌کنند. شرکت یاقوت سرخ آرشا با سال‌ها سابقه، در زمینه تولید و صادرات انواع سنگ تزئیناتی فعالیت می‌کند. سنگ مرمریت، مرمریت کرم، مرمریت امپرادور، مرمریت دهبید؛ سنگ چینی، تراورتن و گرانیت، از جمله محصولات این شرکت تولیدی به‌شمار می‌روند. از ویژگی‌های شرکت یاقوت سرخ آرشا می‌توان به ارائه سنگ‌ها به‌صورت سالم و بدون شکستگی، ضمانت و گارانتی سنگ قبل از تحویل، ارائه مشاوره و پذیرش سفارشات در متراژ بالا اشاره کرد.

یاقوت سرخ آرشا چینی مرمریت کرم سنگ چینی مرمریت کرم تولیدکننده و صادرکننده سنگ های طبیعی تولیدکننده سنگ طبیعی صادرکننده سنگ طبیعی تولیدکننده مرمریت دهبید تولیدکننده تراورتن تولیدکننده مرمریت تولیدکننده گرانیت تولیدکنده مرمر صادرات انواع سنگ های طبیعی صادرکننده تراورتن صادرکننده مرمریت صادرکننده گرانیت و مرمر برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت شرکت در لینک آگهی مراجعه نمایید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/114735
پیشنهاد ایرانگان