سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولیدکننده گل زینتی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
10581
#
2
ستاره آگهی
چکه گیر شایان

تولیدی فواره و آبنما شایان

آبنما بخشی از اجزای معماری است که جهت زیبا‌سازی، آبیاری و تغییر ‌هوای محیط ساخته ‌می‌شود. از طرفی نازل فواره مهم‌ترین قسمت آبنما است که از فلز یا پلاستیک تولید شده و طراحی آن شکل و فشار خروجی آب را تعیین می‌کند. 

تولیدی شایان از سال 1367، در زمینه طراحی و ساخت انواع فواره و آبنما فعالیت می‌نماید. انواع نازل فواره پلاستیکی، نازل فواره برنجی، فواره پا اردکی، فواره پارویی، فواره آبیاری دقیق، فواره آبیاری بارانی و فواره گردان از جمله محصولات این تولیدی به‌شمار می‌روند که برای ایجاد هوای مطبوع و آبیاری چمن و باغات با آبپاشی زیبا و بدون صدا برای صرفه‌جویی در مصرف آب مناسب است. همچنین چکه‌گیر شیر آب، ابزاری کاربردی جهت رفع چکه شیر‌های قدیمی است که توسط تولیدی شایان ساخته و عرضه می‌گردد. ضمنا از ویژگی‌های این تولیدی می‌توان به مشاوره، طراحی و ساخت فواره‌های خاص و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

چکه گیر شیر آب شایان تولید کننده انواع چکه گیر فواره شایان تولید کننده انواع فواره تولیدکننده انواع فواره و آبنما چکه گیر شیرآب شایان آبیاری دقیق کیفیتی بی نظیر ایجاد هوای مطبوع در محیط آب پاشی زیبا و بدون صدا صرفه جویی در مصرف آب جلوگیری از اتلاف وقت یک ابزار مناسب برای برطرف کردن چکه هر نوع شیر آب فواره شایان فواره پارویی شایان فواره پا اردکی شایان فواره شایان آبنمای شایان آبنمای پا اردکی شایان آبنما پارویی شایان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حسین شوندی

تلفن

تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 27 خرداد 1398www.irangan.com/10581
پیشنهاد ایرانگان