سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه جوانه سبز

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
10259
#
7
ستاره آگهی
ترک اعتیاد زنان محدوده آزادگان

موسسه ترک اعتیاد امید آزادگان

امروزه اعتیاد یکی از جدی‌ترین معضلات جوامع شناخته می‌‍‌شود. اعتیاد، به مصرف مواد مخدر یا هر نوع ماده اعتیادآور می‌گویند. فرد معتاد به‌دلیل محتوای مواد اعتیادآور و برای آرامش و تامین نیازهای بدن، باید روز به روز مقدار مصرفش را بیشتر کند. آسیب‌های جسمانی و روانی، فروپاشی خانواده و از بین رفتن اعتبار شخصی و اجتماعی از عواقب زیان‌بار اعتیاد محسوب می‌شوند. اعتیاد دلایل‌ گوناگونی دارد که ناآگاهی، مشکلات خانوادگی و کمبودهای عاطفی، از جمله آن‌ها می‌باشند. 

موسسه ترک اعتیاد امید آزادگان با سال‌ها سابقه، در زمینه درمان اعتیاد بانوان فعالیت می‌کند. برگزاری جلسات درمانی به‌طور منظم، بهره‌گیری از محیطی آرام و سالم و برپایی جلسات مشاوره‌ با حضور روانشناس از ویژگی‌های این موسسه درمانی به‌شمار می‌روند.

مرکز ترک اعتیاد بانوان در تهران بهترین مرکز ترک اعتیاد بانوان ترک اعتیاد بانوان محدوده یافت آباد ترک اعتیاد بانوان در یافت آباد بهترین مرکز ترک اعتیاد بانوان در جنوب غرب تهران ترک اعتیاد زنان در جنوب غرب ترک اعتیاد زنان محدوده جنوب غرب موسسه ترک اعتیاد بانوان در جنوب غرب موسسه ترک اعتیاد بانوان موسسه ترک اعتیاد بانوان در تهران موسسه ترک اعتیاد بانوان حومه تهران ترک اعتیاد در تهران ترک اعتیاد بانوان در تهران ترک اعتیاد زنان در تهران موسسه ترک اعتیاد امید آزادگان کمپ بانوان امید آزادگان مرکز تخصصی ترک اعتیاد زنان موسسه تخصصی ترک و درمان اعتیاد زنان مرکز تخصصی درمان و ترک اعتیاد زنان درمانگاه تخصصی اعتیاد ارائه خدمات مشاوره و درمان مشاوره پزشکی و روانشناسی ترک اعتیاد زنان امید آزادگان ترک اعتیاد زنان محدوده آزادگان ترک اعتیاد زنان در آزادگان با مدیریت آقای جواد نادری موسسه ترک اعتیاد امید آزادگان مشاور فردی و خانواده مددکار اعتیاد خانم سمائی دکتر روانشناس خانم تقی خانی ترک اعتیاد ویژه بانوان به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد با امید آزادی و رهایی از چنگ هر آنچه که شما را در بند و اسیر خود می خواهد موسسه امید آزادگان شرایطی کاملاً انسانی و محیطی سرشار از اعتماد و دوستی و با هدف خلق فردایی روشن و سرشار از شادی سلامت، غرور، سربلندی، جهت رهایی از اعتیاد این خانه مان عزت سوز با کادری مجرب و ورزیده در خدمت شما هستیم بیایید اعتیاد را از جوانانمان بگیریم قبل اینکه اعتیاد جوانانمان را بگیرد به امید آزادی شما که جوهر هستی و گوهر آفرینش هستید و با یاری شما و اندکی صبر سحر نزدیک است برای حل مشکل اعتیاد خود یا عزیزانتان با ما تماس بگیرید بیائید قبل از اینکه اعتیاد جوانانمان را از ما بگیرد اعتیاد را از جوانانمان بگیریم.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

جواد نادری

آدرس

تهران - تهران - منطقه18 - اتوبان آزادگان - شرق به غرب - بین یافت آباد و خلیج - بعد از خیابان مهتدی - نرسیده به پل اتوبان ساوه - موسسه ترک اعتیاد امید آزادگان

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 13 تیر 1398www.irangan.com/10259
پیشنهاد ایرانگان