همه می‌دانیم که همه چیز مراسم عروسی در راستای جشن گرفتن شادی و عشق است. عروس، داماد و خانواده و دوستان‌شان هفته‌ها و ماه‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند تا در مراسم عروسی بهترین ظاهر را داشته باشند. البته این فقط آدم‌ها نیستند که با لباس‌های زیبا و جواهرات ظاهر خود را بهتر می‌کنند، تمام چیزی‌های مربوط به مراسم عروسی باید ظاهری داشته باشند که نشان‌دهنده جشن و شادی باشد. به همین دلیل خودرویی که عروس و داماد با آن به خانه می‌روند نیز به زیبایی تزئین می‌شود. اگر به‌دنبال روش‌های زیبا و منحصر‌به‌فرد برای تزئین ماشین عروس هستید، پیشنهادهای فوق‌العاده‌ای برای‌تان داریم. 


استفاده از برچسب روی شیشه

استفاده از برچسب برای کسانی که سلیقه‌ای خاص دارند و می‌خواهند یک ماشین عروس مینیمال داشته باشند، بسیار مناسب است. این برچسب‌ها معمولا از وینیل ضد آب ساخته شده‌اند و خودتان هم می‌توانید طراحی‌شان کنید. 


استفاده از روبان

اگر می‌خواهید یک ماشین عروس کلاسیک و زیبا داشته باشید، استفاده از روبان ایده‌ی بسیار خوبی است. می‌توانید روبان را همه‌جای خودرو ببندید یا از آن گل‌های کوچک درست کنید و روی قسمت‌های خاصی از ماشین عروس نصب کنید. هم‌چنین می‌توانید با چسباندن گل روی روبان‌ها ظاهر آن را کمی تغییر دهید. روبان‌های سفید برای ماشین عروس از همه مناسب‌ترند. 


یکی از راهکارهای تزئین ماشین عروس بنر یا پوستر با نام عروس و داماد روی ماشین عروس است.

استفاده از پوستر یا بنر

منظور این نیست که یک کاغذ A4 روی ماشین بزنید و اسم عروس و داماد را روی آن بنویسید. می‌توانید از پوستر یا بنرهای آهنربایی استفاده کنید که به همه‌جای ماشین متصل می‌شوند و نوشته یا طرح روی آن را خودتان انتخاب کنید. 


استفاده از گل

استفاده نکردن از گل در مراسم عروسی تقریبا غیر ممکن است و استفاده از آن روی ماشین عروس، بسیار رایج است. اما حواس‌تان باشد که ماشین عروس را با گل شلوغ نکنید. یکی از بهترین روش‌ها برای استفاده از گل، گذاشتن دسته گل روی کاپوت یا صندوق عقب ماشین عروس است. می‌توانید دیگر قسمت‌های ماشین عروس را با استفاده از شاخه‌های گل تزئین کنید. بهتر است در لایه‌های زیر از گل‌های مصنوعی و در لایه‌های رویی، از گل‌های طبیعی استفاده کنید و با انتخاب گل‌هایی با رنگ متفاوت از رنگ ماشین، تضاد ایجاد کنید. 


تزئین ماشین عروس هماهنگ با تزئینات مراسم

اگر در انتخاب رنگ گل یا روبان مشکل دارید، همیشه می‌توانید ماشین عروس را بر اساس تزئینات مراسم عروسی تزئین کنید. برای مثال اگر رنگ دکور مراسم عروسی بنفش است، از گل‌‌ها و روبان‌هایی که رنگ مشابه دارند برای تزئین ماشین عروس استفاده کنید. 


منبع : Bollywoodshaadis