تنها کاری که از پیدا کردن مرد زندگی برای خانم‌ها سخت‌تر است پیدا کردن آرایشگر ایده‌آل است. تقریبا برای تمام خانم‌ها اتفاق افتاده که مجبور شوند به یک سالن زیبایی جدید بروند و مو‌های خود را به دست یک  آرایشگر ناشناس بسپارند و سپس با اعصابی خورد و حتی چشمانی گریان از سالن زیبایی خارج شوند. اگر اخیرا اسباب‌کشی کرده‌اید یا می‌خواهید  آرایشگر خود را عوض کنید، ما نکاتی را برای شما فراهم کرده‌ایم که با رعایت آن‌ها می‌توانید آرایشگری که نیازهای شما را برطرف می‌کند را پیدا کنید. قبل از این‌که سراغ یک  آرایشگر جدید بروید این مراحل را طی کنید:


پرس‌و‌جو کنید

گاهی اوقات بهترین راه برای پیدا کردن یک  آرایشگر مورد اعتماد پرس‌و‌جو کردن از دیگران است. هر وقت دیدید دوستان یا آشنایان یا حتی غریبه‌ها مدل مو یا رنگ مویی دارند که به آن علاقه دارید از آن‌ها بپرسید به کدام سالن زیبایی می‌روند و با کدام  آرایشگر کار می‌کنند. سپس اسم شخص را هم بپرسید که وقتی به سالن زیبایی می‌روید به آرایشگر بگویید چه کسی او را به شما پیشنهاد کرده است. این به  آرایشگر کمک می‌کند بهتر بفهمد شما چه‌جور مدل مو یا رنگ مویی را می‌پسندید.


آرایشگر را امتحان کنید

این بهترین راه برای این است که بفهمید آرایشگری که پیدا کرده‌اید برای شما مناسب است یا نه. بهتر است برای امتحان کردن  آرایشگر برای کارهای جزئی پیش او بروید و اگر از کارش راضی بودید کارهای اصلی مثل اصلاح یا رنگ کردن مو را به او بسپارید. 


قبل از مراجعه به سالن زیبایی از لوازم آرایشی مورد استفاده سوال کنید که با پوست و موی شما سازگار باشد.

لوازم آرایشی مورد علاقه‌ی خود را بشناسید

این‌که آرایشگر از چه لوازم آرایشی استفاده می‌کند در نتیجه‌ی کارش تاثیر زیادی دارد. تمام لوازم آرایشی برای تمام خانم‌ها مناسب نیستند و باید سعی کنید سالن زیبایی را انتخاب کنید که از لوازم آرایشی که با پوست و موی شما سازگاری دارند استفاده کند. بهتر است قبل از وقت گرفتن از صاحب سالن زیبایی در مورد برند لوازم آرایشی که استفاده می‌کنند سوال کنید. 


تحقیق کنید

پس از این‌که چند سالن زیبایی انتخاب کردید، در اینترنت تحقیق کنید و تعدادی از آن‌ها را حذف کنید. در مورد سالن زیبایی و  آرایشگر مورد نظر در سایت‌های مربوط تحقیق کنید و نظرات مردم را بخوانید. 


از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید

اگر نتوانستید در اینترنت چیزی در مورد سالن زیبایی مورد نظر پیدا کنید اینستاگرام را امتحان کنید. بهترین روش تحقیق در مورد  آرایشگر دیدن نمونه کارهای اوست. بیشتر سالن‌های زیبایی و آرایشگرها صفحه‌ی اینستاگرام دارند و در آن می‌توانید عکس نمونه کارهای آن‌ها و نظرات مردم را بررسی کنید. 


منبع : Instyle