ماشین عروس بیش‌ از یک وسیله حمل‌ و نقل به‌ حساب می‌آید و در ورود هر‌ چه باشکوه‌تر شما و زیباتر کردن تصویر پس‌زمینه عکس‌ها و ویدئوها نقش دارد و هم‌چنین می‌تواند نشان‌دهنده‌ی شخصیت و روحیات شما و همسرتان باشد.
اما چطور می‌توانید بدون هیچ مشکلی ماشین عروس رویاهای‌تان را داشته باشید؟ در این مطلب نکاتی را آورده‌ایم که به شما کمک می‌کنند ماشین عروس ریاهای‌تان را پیدا کنید.

مدل و سبک ماشین عروس

نوع و سبک ماشین عروس را طوری انتخاب کنید که برای شما و همسرتان کاملا مناسب باشد. اگر تا به‌ حال همسر آینده‌ی‌تان را از برنامه‌ریزی برای مراسم عروسی کنار گذاشته‌اید (که البته باعث خوشحالی اوست) اکنون برای انتخاب ماشین عروس زمان آن رسیده تا نظر او را هم جویا شوید. بنشینید و با او درباره‌ی این‌که چه سبک ماشین عروس، برای شما به‌عنوان یک زوج مناسب است صحبت کنید.
نوع ورود خود به محل مراسم عروسی را درنظر بگیرید و با توجه به‌ آن گزینه‌های بسیاری خواهید داشت. ورودی شبیه به سیندرلا؟ آیا جزو دسته دوستداران ماشین عروس اسپرت هستید؟ آیا دسته کسانی هستید که ماشین عروس درجه یک لوکس را می‌پسندند؟ آیا مکان مراسم عروسی دارای سطح شن و ماسه‌ای است؟ با پاسخ دادن به این سوالات می‌توانید گزینه‌های نامناسب را حذف کنید.
اما اگر در انتخاب ماشین عروس با همسرتان به توافق نرسیدید چه باید کرد؟ در این‌ صورت می‌توانید برای رفتن به محل مراسم عروسی از یک ماشین عروس و در بازگشت ازماشین عروس دیگری استفاده کنید. 

رزرو کردن

ماشین عروس را سه زودتر رزرو کنید. ماشین عروس هم مانند دیگر ملزومات مراسم عروسی خیلی زود رزرو می‌شود. برای داشتن ماشین عروس رویاهای‌تان حداقل سه ماه زودتر با مرکز کرایه ماشین عروس صحبت کنید.
نکته: هرچه ماشین عروس موردنظرتان کم‌یاب‌تر باشد، باید زودتر برای رزرو آن اقدام کنید.

برای برگزاری مراسم عروسی باید ترافیک مسیر را در نظر بگیرید.

ترافیک را در نظر بگیرید

نگذارید ترافیک مراسم عروسی شما را خراب کند. حتما چک کنید تا مطمئن شوید که رویداد بزرگ یا مسابقه‌ی ورزشی در مسیر وجود دارد یا نه؛ و برای هر مسیر حداقل 20 تا 30 دقیقه اضافه‌تر از زمان معمول، درنظر بگیرید. با این شیوه منتظر ماندن در ترافیک به معنی از دست دادن عکس‌های رویایی‌تان در زمان غروب خورشید نخواهد بود و می‌توانید به‌موقع به مقصد برسید.
برای عکاس حتما جایی در ماشین عروس درنظر بگیرید. به ما اطمینان کنید، با این‌کار می‌توانید عکس‌های بسیار زیبایی از قبل‌از مراسم عروسی و لحظه خداحافظی با والدین خود و هم‌چنین از لحظه «بله» گفتن خود داشته باشید و بعدا از ما تشکر خواهید کرد.

تا حد امکان مرتب و منظم باشید

هیچ عروسی نمی‌خواهد استرس به‌موقع نرسیدن ماشین عروس را تجربه کند. برای جلوگیری از این پیشامد وحشتناک، یک روز قبل از مراسم عروسی با مرکز کرایه ماشین عروس تماس گرفته و همه چیز را با آن‌ها چک کنید.
اگر راننده دارید، یک برنامه زمانی تهیه کنید و در اختیار راننده بگذارید. در این برنامه باید زمان دقیق همراه با مکانی که راننده باید در آن زمان شما یا ساقدوش‌های‌تان را سوار کند ذکر شود. برای جلوگیری از هر فاجعه‌ای از این برنامه دو نسخه تهیه کنید.

هنگام خروج مراقب شیفون و زیر دامنی خود باشید

هر نوع ماشینی را انتخاب کنید باید مراقب نحوه خروج خود باشد. هیچ یک از مهمانان نمی‌خواهند اولین تصویری که از عروسی زیبا هنگام پیاده شدن از ماشین عروس می‌بینند، زیردامنی او باشد.

منبع : Weddedwonderland