بی‌شک خرید لباس عروس از هیجان ‌انگیزترین مراحل مراسم عروسی است. چه از جمله افرادی باشید که از کودکی رویای لباس عروس را در سر داشته‌اید و یا در دوران نامزدی دغدغه‌ی آن را پیدا کرده باشید، امتحان کردن و انتخاب لباس عروس خاطره‌ای فراموش نشدنی است. اما انتخاب لباس عروس ایده‌آل تنها گام اول در پروسه‌ی استایل عروس است. گام‌های بعدی برای تکمیل استایل، انتخاب مدل مو و آرایش عروس است.
در این مطلب قصد داریم به مسئله‌ی ست کردن آرایش عروس با لباس عروس بپردازیم. سعی کردیم مدل‌های لباس عروس را انتخاب کنیم که به روز و شیک باشند. طراحی منحصر به فرد، جزئیات ظریف و سبک کلاسیک از مشخصه‌های این لباس‌های عروس خواهند بود.

لباس عروس پرنسسی

اگر لباس‌تان مدل پرنسسی است یک شنیون بسته گزینه‌ی مناسبی است. اگر لباس عروس شما دارای دامن بلند و تور فراوان است موهای باز بر‌‌روی بازوان‌تان هم مدل خوبی خواهد بود. برای مدل آرایش عروس رنگ صورتی ملایم با تناژ طلایی پیشنهاد می‌شود.

لباس عروس Bohemian یا ساده و خاص

لباس عروس خاص که از قوانین سنتی دوخت لباس عروس پیروی نمی‌کند، معمولا با مدل مو و آرایش عروس طبیعی زیباتر به نظر می‌رسد. مثلا فرهای بزرگ، موج‌دار کردن مو، بافت تیغه‌ی ماهی و مدل‌های طبیعی از این دست. برای مدل آرایش عروس رنگ‌های خاکی که زیبایی طبیعی چهره‌ی شما را بیشتر نشان دهد و پوست‌تان را درخشان کند انتخاب مناسبی خواهد بود. 

لباس عروس پیچیده با برش‌های خاص

همه‌ی ما مدل موی مواج ده‌ی چهل را می پسندیم. برای مدل آرایش عروس، خط چشم کلاسیک گربه‌ای با رژ لب قرمز رنگ ظاهر اصیلی به شما خواهد داد.

البته در‌نهایت، مهم‌تر از هرچیز این است که در این روز احساس زیبا بودن داشته باشید و این‌که ظاهر شما در این روز گویای سلیقه‌ی شخصی شما خواهد‌ بود. گاهی اواقت قوانین را باید شکست و طبق سلیقه‌ی شخصی عمل کرد ولی اگر در انتخاب ظاهر خود در چنین روزی تردید دارید، امید است که پیشنهادات بالا کمک کننده باشند.

منبع : Laurenconrad