نیازی نیست که درمورد رنگ ماشین عروس چندان وسواس به خرج داد و ایراد گرفت. درحال حاضر آژانس‌های اجاره‌ی ماشین عروس آماده‌اند که به زوج‌های جوان علاوه بر مدل‌های مختلف خودرو، رنگ‌های مختلفی را نیز ارائه دهند. پس حالا که چنین مزیتی موجود است چرا از آن استفاده نکنیم؟ در این مطلب قصد داریم رنگ‌های مناسب ماشین عروس را ذکر کنیم و به حس و حال خاص هر رنگ بپردازیم.

سفید: مهربانی و وقار

رنگ سفید همراه همیشگی مراسم عروسی بوده‌ است و تقریبا همه این را قبول دارند. دسته گل، لباس و کیک بهتر است ساده، مجلسی و سفید باشد. به همین دلیل است که عروس و دامادها معمولا ماشین عروس سفید استفاده می‌کنند. انتخاب ماشین عروس سفید رنگ مجلل و باشکوه است. درنظر داشته باشید که هریک از المان‌ها در مراسم عروسی که به رنگ سفید باشد، موقر و باشکوه به نظرخواهد رسید. در زمان‌های قدیم سفید مظهر پاکی و چیرگی روشنی بر تاریکی بود. بهتر است در چنین بزم زیبایی از این رنگ استفاده کنید.

مشکی: مجلل و باکلاس

ماشین عروس مشکی در هر مراسم عروسی بسیار شیک و برازنده خواهد بود. این رنگ ماشین عروس همواره حاکی از ثروث، تجمل و موفقیت صاحب آن است.
مشکی متالیک گویای سلیقه‌ی زیرکانه‌ی عروس و داماد و هم‌چنین نشان دهنده‌ی تمایل‌شان به شکوه و سادگی است. به خاطر داشته باشید که اکثر افراد مشهور هم از خودرو مشکی استفاده می‌کنند شما نیز می‌توانید در مراسم عروسی باشکوه به جرگه‌ی این افراد بپیوندید. هم‌چنین می‌توانید از ماشین عروس کلاسیک مشکی رنگ یا ترکیب مشکی و سفید استفاده کنید. چنین ماشین عروسی توجه همه را به مراسم عروسی جلب خواهد کرد.

تجربه‌ای متفاوت

اگر رنگ‌های سفید و مشکی مورد پسند شما نیستند و یا به نظرتان یکنواخت و خسته کننده هستند، می‌توانید رنگ روشن و کمی غیرمعمول‌تر را امتحان کنید. سبز، زرد، قرمز، صورتی یا آبی، در واقع هر رنگی که برای مراسم عروسی انتخاب کنید اگر همراه با تزئین و گل‌آرایی متناسب با آن باشد به یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های مراسم عروسی شما بدل خواهد‌ شد.
اما در ماشین عروس با چنین رنگ‌های چشم‌گیر و تندی بهتر است تنها عروس و داماد قرار‌ بگیرند و در سایر قسمت‌های مراسم عروسی بهتر است از طیف رنگی محدودتری استفاده شود. حتی بهتر است که بقیه ماشین‌ها یک‌دست بوده و رنگ یکسانی داشته باشند. احتمالا شما هم موافق هستید که بهتر است از زیاده‌رویی در تزئین ماشین‌های رنگی اجتناب کرد.
در پایان، این نکته را هم اضافه می‌کنیم که درنهایت باید طبق خواسته‌ی عروس و داماد عمل شود. چیزی که آن‌ها انتخاب می‌کنند باید توسط همه‌ی مدعوین رعایت شود. رعایت همین نکته مهم‌ترین چیز در برگزاری مراسم عروسی محسوب می‌شود.

منبع : Articlewedding