چطور می‌توان یک ماشین عروس بدون نقص انتخاب کرد و در این خصوص چه نکاتی را باید مد نظر قرار داد؟ ماشین عروس باید توجه همه را به خود جلب کند و کاری کند افراد با دیدن آن انگشت به دهان بمانند. البته این تاثیر فقط با استفاده از خودروهای لوکس امکان‌پذیر نیست. در این مطلب توصیه‌هایی را برای‌تان آورده‌ایم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید یک ماشین عروس مناسب انتخاب کنید. 


ماشین عروس باید نشان‌دهنده شخصیت شما باشد

اگر ایده‌ای جادویی یا منحصر به فرد در ذهن دارید، آن را اجرایی کنید. این مراسم عروسی شما است و هرکاری که دوست داشته باشید باید انجام دهید. البته همیشه باید رضایت شریک زندگی‌تان را هم جلب کنید. 


ماشین عروس کاربردی

لباس عروس و داماد بیشتر زیبا است تا کاربردی. سوار شدن به خودرو و پیاده شدن از آن، با لباس عروس و کت و شلوار دامادی، به سادگی زمانی که لباس‌های عادی به تن داریم نیست. برای این‌که از گیر کردن لباس جلوگیری کنید و هنگام خروج از ماشین عروس باوقار باشید، ماشین عروسی انتخاب کنید که درب‌هایی عریض و اتاقی جادار داشته باشد. 

معمولا لحظه‌ی خارج شدن عروس و داماد از ماشین عروس تماشاچی‌یان زیادی دارد و چالش‌برانگیز است. ارتفاع صندلی خودرو از زمین تاثیر زیادی روی راحتی عروس و داماد برای خارج شدن از خودرو دارد. خودرویی را انتخاب کنید که فاصله‌ی صندلی آن‌ از کف خودرو زیادی کم نباشد و کنار درب‌هایش دستگیره داشته باشد. 


خودرویی را به عنوان ماشین عروس انتخاب کنید که فاصله‌ی صندلی آن‌ از کف خودرو زیادی کم نباشد و کنار درب‌هایش دستگیره داشته باشد.

ماشین عروس تمیز

شاید این توصیه به‌نظرتان کمی ساده‌انگارانه باشد، اما مطمئنید که همه جای ماشین عروس تمیز است؟ البته معیار افراد برای تمیزی می‌تواند متفاوت باشد. در حالی که در زندگی روزمره ممکن است حد و مرزی برای تمیزی قائل باشید، لباس عروس سفید حد و مرزی نمی‌شناسد. البته تقریبا می‌توانید مطمئن باشید که لباس عروس در پایان مراسم عروسی یک یا دو لکه خواهد داشت، اما حداقل باید از ماشین عروس تمیز بیرون بیاید. 

البته اگر ماشین عروس را کرایه کنید آن را تمیز به شما تحویل خواهند داد، اما بهتر است خودتان آن را کاملا بررسی کنید. اگر ماشین عروس راننده هم داشته باشد از ظاهر او می‌توانید میزان تمیزی ماشینش را حدس بزنید. 


سلامت فنی ماشین عروس

خوشبختانه به ماشین عروس معمولا به خوبی رسیدگی می‌شود. هم‌چنین از آن‌جایی که معمولا ماشین عروس خودرویی مدل بالا است، به این سادگی‌ها خراب نمی‌شود. اما اگر چنین اتفاقی بیفتد، ممکن است مراسم عروسی از لحاظ زمان‌بندی و برنامه‌ریزی دچار اختلالات زیادی شود. هم‌چنین بعضی‌ افراد خودروهای عتیقه را به‌عنوان ماشین عروس انتخاب می‌کنند. با این‌که این خودروها بازسازی می‌شوند، معمولا بیشتر روی بازسازی ظاهر آن ها تمرکز می‌شود و به سلامت فنی‌شان توجه زیادی نمی‌شود، چون ظاهر خودرو است که دیده می‌شود و در عکس‌‌ و فیلم‌ می‌ماند. به همین دلیل بهتر است که قبل از کرایه‌ی ماشین عروس از سلامت فنی آن مطمئن شوید تا به دردسر نیفتید. 


منبع : Whitelondontaxis